Мотиви збагачення

"Усі шляхи людини чисті в її очах, але Господь зважує душі" (Приповістки 16:2)

Чому ж люди прагнуть до накопичення грошей і наскільки правильні їхні мотиви у світлі Слова Божого?

a4_finan7_2501. За чужою порадою . Але Біблія говорить: "Але Біблія говорить: "Безглуздий вірить будь-якому слову, а розважливий уважний до шляхів своїх" ( Приповістки 14:15).

2. Через заздрість. Заздрість же асоціюється із жадібністю та скупістю.

3. Через азврт. Але в Божій "грі" людина, що порушує Божі правила, ніколи не стане переможцем!

4. Заради самоствердження. Цей мотив особливо згубний, оскільки суспільство заохочує цю слабкість. Нам подобається, коли нам виявляють повагу і говорять компліменти. Накопичення матеріальних багатств живить наше его. Навіть у християнських колах можна зустріти віруючих, які прагнуть спілкуватися тільки з "потрібними" людьми. Вони витрачають всі сили на те, щоб домогтися поваги інших оточуючих. Вони роблять пожертвування тільки на очах у всіх і діляться своїм багатством заради самореклами. Але гроші самі по собі не можуть бути чистими або брудними, моральними або аморальними. Питання в тому, як ми їх використовуємо.

5. Через любов до грошей. Той, хто збирає гроші через "любов" до них, як правило, не погодиться розлучитися з ними навіть заради престижу і поваги. Життя такої людини - суцільна мука. Володіючи тисячами і мільйонами доларів, така людина страждає, якщо потрібно витратити навіть невелику суму.

6. Щоб мати почуття захищеності. Багато хто прагне нажити багатство заради почуття захищеності. Очевидно, вони не вірять в те, що Бог може задовольнити їх потреби, і збирають гроші через страх. Спочатку, як правило, вони вирішують накопичити кілька тисяч доларів, просто щоб захистити себе від непередбачених обставин у майбутньому. Однак того, хто не довіряє Богу, не зможе захистити від неприємностей ніяка сума! Немає нічого поганого в тому, що людина планує витрати і робить заощадження, погоджуючи їх з волею Божою. Але люди, які прагнуть нажити стан заради почуття захищеності, довіряють Богу тільки на словах. Насправді вони більше довіряють своїм грошам. На нас з усіх боків обрушується лавина всіх можливих видів страхування. Все це добре, якщо користуватися цим розумно, але віра (довіра) приходить від слухання, а слухання - через Слова Боже (а не через страх).

7. Для розвитку духовного дару. Бог дуже цінує в людині бажання та вміння жертвувати. Тому істинне багатство від Бога приходити саме через жертвування. Найцікавішим у Божому плані є те, що, коли Він знаходить хорошого управителя, здатного вільно, без примусу ділитися з іншими, Бог благословляє таку людину з надлишком. Але заможна людина має куди більше відповідальностей, аніж бідна.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений