Залежності... Як стати вільним

Успіх у звільненні від будь-якої залежності безпосередньо пов'язаний з тим, наскільки сам залежний бажає бути відкритим для того, щоб Дух Святий здійснював Свою роботу у його житті

Для цього, в першу чергу, необхідно визнати, що твоя залежність - це гріх перед Богом. Гріх полягає не в тому, що тобі соромно (або тебе засуджують, або почало псуватися здоров'я), а у тому, що так сказав Господь у Своєму Слові. Бог називає залежність гріхом.

"Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!" (1 Кор. 6:9-10)

"Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно." (1 Кор. 6:12)

Після цього треба покаятися у гріху і вірити, що Господь дає тобі свободу. Це стало можливим завдяки заступництву Ісуса Христа, котрий, помираючи у муках на хресті, пролив за нас Свою дорогоцінну кров. Тому зі Слова Божого ми пізнаємо, якими Бог хоче нас бачити.

"Хіба ви не знаєте, що ваше тіло - то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої? Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони! " (1 Кор. 6:19-20)

Необхідно постійно читати Слово Боже. Нехай воно не відходить від твоїх очей. Занурюйся глибоко у Нього, вивчай напам'ять вірші з Біблії стосовно твоїх обставин і промовляй їх вголос. Проголошуй їх, щоб прийшла віра.

Треба позбутися усіх тих речей, які провокують тебе на гріх, та припинити стосунки з тими людьми, які "тягнуть" тебе назад до гріховного життя (не треба жалкувати про це - Бог подарує тобі найкраще замість втраченого). Коли приходитиме бажання знову грішити, спрямовуй свій розум до Бога. Молись, щоб не думати про гріх.

З Божою допомогою ти в змозі подолати будь-яку залежність. Тільки прийми справжнє і остаточне рішення стати проти неї усім твоїм єством.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше