Вірші Біблії про багатство і фінанси

Використовуйте у молитві ці вірші, коли переживаєте фінансові труднощі

"І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу." Повторення Закону 8:18

"І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби своєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі. Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого. І вчинить тебе Господь головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не долом, коли будеш слухатися заповідей Господа, Бога свого, що я сьогодні наказую тобі, щоб додержувати і виконувати.." Повторення Закону 28:11-13

"Бо людині, що перед лицем Його добра, Він дає премудрість, і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити, - щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру!"… " Книга Еклезіястова 2:26

"Якщо тільки послухаються, та стануть служити Йому, покінчать вони свої дні у добрі, а роки свої у приємнощах." Книга Йова 36:11

"І багатство та слава - від Тебе, і Ти пануєш над усім, і в руці Твоїй сила та хоробрість, і в руці Твоїй - побільшити та зміцнити все." 1 Книга Хронік 29:12.

"Господь – то мій Пастір, тому в недостатку не буду." Книга Псалмів 23:1.

"Бійтеся Господа, всі святії Його, бо ті, що бояться Його, недостатку не мають. Левчуки бідні й голодні, а ті, хто пошукує Господа, недоостатку не чують в усьому добрі." Книга Псалмів 34:10-11.

"Я був молодий і постарівся, та не бачив я праведного, щоб опущений був, ні нащадків його, щоб хліба просили." Книга Псалмів 37:25.

"Не надійтеся на утиск, і не пишайтесь грабунком; як багатство росте, - не прикладайте свого серця до нього." Книга Псалмів 61:11.

"Шануй Господа із маєтку свого, і з початку всіх плодів своїх, - і будуть комори твої переповнені ситістю, а чавила твої будуть переливатись вином молодим." Книга Приповістей 3: 9-10.

"Хто надію кладе на багатство своє, той впаде, а праведники зеленіють, як листя." Книга Приповістей 11: 28.

"Добрий лишає спадок і онукам, маєток же грішника схований буде для праведного." (Книга Приповістей 13:22). 13:23).

"Дім будується мудрістю, і розумом ставиться міцно. А через пізнання, кімнати наповнюються усіляким маєтком цінним та приємним." (Книга Пріповістей 24: 3-4).

"Чи ж не це – щоб вламати голодному хліба свого, а вбогих бурлаків до дому впровадити? Що як побачиш нагого, - щоб вкрити його, і не сховатися від свого рідного? Засяє тоді, мов досвітня зоря, твоє світло, і хутко шкірою рана твоя заросте,зцілення твоє заросте, і твоя справедливість ходитиме перед тобою, а слава Господня сторожею задньою!. Тоді кликати будеш - і Господь відповість, будеш кликати - і Він скаже: Ось Я! Якщо віддалиш поміж себе ярмо, не будеш підносити пальця й казати лихого, і будеш давати голодному хліб свій, і знедолену душу наситиш, - тоді то засвітить у темряві світло твоє, і темрява ніби як полудень стане, і буде Господь тебе завжди провадити, і душу твою нагодує в посуху, кості твої позміцняє, і ти станеш, немов той напоєний сад, і мов джерело те, що води його не всихають! "(Книга Ісаї 58: 7-11).

"Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте, - промовляє Господь Саваот: чи небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір? І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду. І не заб’є винограду вам на полі, говорить Господь Саваот. І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь Саваот." (Книга Малахії 3: 10-12).

"Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо їсти, чи: Що будемо пити, або У що ми зодягнемося? Бо ж усього того погани шукають; але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, - а все це вам додасться." (Євангелія від Матвія 6: 31-33).

"Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте." (Євангелія від Матвія 10: 8).

"І всякий, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестри, або батька, чи матір, чи діти, чи землі, -той багатократно одержить і успадкує вічне життя". (Євангелія від Матвія 19: 29).

"Тож любіть своїх ворогів, робіть добро, позичайте, не ждучи нічого назад, і ваша за це нагорода великою буде, і синами Всевишнього станете ви, - добрий бо Він до невдячних і злих!" (Євангелія від Матвія 6: 35).

"Давайте - і дасться вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють і вам". (Євангелія від Луки 6: 3 38).

"Продавайте достатки свої та милостиню подавайте. Робіть калитки собі не старіючі, невичерпний скарб той у небі, куди не закрадається злодій, і міль де не точить".(Євангелія від Луки 12: 33).

"В першого дня в тижні нехай кожен з вас відкладає себі та і збирає, згідно з тим, як ведеться йому, щоб складок не робити тоді, аж коли я прийду". (1 Послання до Коринтян 16: 2).

"А до цього кажу: Хто скупо сіє, - той скупо й жатиме, а хто сіє щедро, - той щедро й жатиме. Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, - не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає! А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком".(2 Послання до Коринтян 9: 6-8).

"А мій Бог нехай виповнить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі". (Послання до Филип’ян 4: 19).

"Улюблений, - я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був здоровий, як добре ведеться душі твоїй". (3 Послання Івана 2).

"Благаємо ж, браття, ми вас, щоб у цьому ще більш ви зростали, і пильно дбали жити спокійно, займатися своїми справами та заробляти своїми руками, як ми вам наказували, щоб ви перед чужими пристойно поводилися, і щоб не від кого не залежали!". (1 Послання до солунян 4: 10-12).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше