Що рекомендує Біблія у разі фінансових проблем?

Декілька простих біблійних принципів допоможуть процвітати всякій людині, яка їх виконує при будь-яких обставинах

1) Перш за все, шукати Бога. "Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його" (Мв.6:33), тоді все інше, чого ми потребуємо "додасться нам". Шукати Бога означає: молитися, читати Слово Боже - Біблію, прославляти Бога, дізнаватися Його волю і виконувати її.

бути вдячним2) Бути вдячним за все, що Він робить. Навіть якщо дуже важко, якщо все валиться, все одно необхідно знайти у своєму серці слова щирої вдячності. "За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі" (1 Фес.5:18).

3) "...більше щастя - давати, ніж брати." Коли ми що-небудь жертвуємо для інших (гроші, їжу, одяг чи свій особистий час), Бог відкриває для нас свою небесну скарбницю і з надлишком віддає нам те, чого потребуємо ми. "Дайте, то й вам дасться: міру добру, натоптану, потрясену, переповнену дадуть вам. Якою бо мірою ви міряєте, такою й вам відміряють" (Лк.6:38). Багато братів і сестер можуть засвідчити, що коли під час фінансових труднощів, вони ділилися останнім, Бог їх потім рясно благословляв. 

4) Дуже важливо діяти згідно закону сіяння і жнив. Слово Боже говорить (Гал.6:7): "Що посіє людина, те й пожне". Це означає: Якщо Ви посієте кукурудзу, виросте саме кукурудза, а не помідор. В духовному світі цей закон також виконується: якщо Ви посієте любов, виросте саме любов, якщо Ви посієте будь-які матеріальні блага, виростуть саме матеріальні блага, але якщо Ви посієте ненависть, виросте теж ненависть. Тому християнину необхідно міркувати про те, що він сіє.

Зерно, потрапляючи у грунт – вмирає, сіяч позбавляється цього зерна, він його вже ніколи не побачить. Але з одного зерна виростає урожай у 10, а то і в 100 разів більше, ніж було посіяно. При цьому сіяч не знає, як відбувається зростання врожаю, він повинен удобрювати, поливати зерно і просто очікувати, коли урожай дозріє. Також відбувається і з духовними речами. Якщо Вам не вистачає фінансів для вирішення Ваших проблем, прийміть рішення сіяти фінанси, тобто віддавати їх до церкви, допомагати людям, які Вас вчать Слову Божому, вірячи і чекаючи, що Бог поверне Вам посіяне в 10 і, навіть, у 100 разів більше.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений