Що таке багатство?

Які образи виникають у вас при думці про багатство? Купа грошей? Шикарний автомобіль? Яхта? Особняк? Хутра й діаманти? Навколосвітня подорож? Ви працюєте, щоб забезпечувати себе і свою родину? Чи не виникає у вас відчуття, що, скільки б ви не працювали, все одно не зможете заробити стільки грошей, щоб задовольнити всі ваші потреби і бажання?

a4_finan3_250Так що ж таке багатство? Раніше багатство людини вимірювалося землею, худобою, коштовностями та кількістю рабів. Багатство було відчутним. Все, чим володіла людина, можна було побачити і торкнутися.

В наші дні уявлення про багатство сильно змінилося. Воно не завжди відчутне. Наприклад, кількість грошей на банківському рахунку. Сьогодні в уявлення про багатство крім грошей входять і наші здібності, тобто оцінка оточуючими нашої професійної діяльності. Крім того, існує ще кредит довіри людей до вас. Таким чином, багатство в сучасному світі має кілька складових: майно, ваші особисті здібності і благонадійність.

Залежно від пріоритетів у цих сферах, багатство може бути використане як на добрі справи (поширення Євангелія і просування Царства Божого), так і на злі (давання хабарів або виготовлення зброї). Багатство є силою, тому немає нічого дивного в тому, що більшість людей прагне володіти ним.

Зрозуміло, що для Божого народу багатство – це щось більше, ніж просте накопичення матеріальних цінностей. Якби багатство приносило щастя, багаті люди були б найщасливішими. Однак найчастіше все буває навпаки.

"Благословення Господнє – збагачує, і смутку з собою не приносить" (Прип. 10:22)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений