Що входить у поняття багатства?

Багатство в сучасному світі має кілька складових: майно, ваші особисті здібності і благонадійність.

Майно - це те, що Бог нам дав з Своєї милості і благодаті. Адже ми народжуємося голими і в могилу після смерті ми з собою нічого не забираємо.

"... що ти маєш, чого б ти не одержав?" (1 Кор.4:7)

Ваші особисті здібності - дари і таланти, які вам дав Бог. "Усяке добре даяння та дар досконалий походить згори від Отця світів, у Ньому немає переміни чи тіні зміни".(Якова 1:17). Ці дари і покликання непорушні, тобто незмінні і не відміняться. Отець бажає, щоб ми реалізували дані нам дари і таланти – і були щасливими. Тільки щасливі люди можуть зробити щасливими інших. Служачи один одному тими дарами, які дав нам Бог, ми приносимо благодать Божу на всяке місце і прославляємо Бога. (1 Пет.4:10-11).

Благонадійність - це якість характеру людини, людини слова, якій можна довіряти. Благонадійність – це царська риса. Один багатий чоловік сказав: "У світі немає проблеми з грошима. Гроші є, тільки дуже мало людей, яким можна їх довірити".

Істинна цінність - це люди, кожна окрема людина. Прийде час, говорить Бог через пророка Ісаю, коли "люди будуть дорожчими, ніж чисте золото, і дорожчими за золото Офірське"(Іс.13:12). Тоді дізнаються про істинну ціну людини. Тому найкраще, чого ми можемо прагнути, живучи на землі – це допомогти іншим людям стати щасливими, дати відчути їм справжню, Божу любов.

Нічого не варто робити тільки заради грошей. Інакше ви ніколи не зможете бути щасливими і задоволеними.

Основна стаття: Що таке багатство?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений