Як можна зрозуміти, що Бог існує?

Люди можуть пізнати, що Бог є, але не шляхом наукових досліджень

Деякі люди кажуть, що не можуть вірити в Бога, тому що Його не можна відчути своїми органами почуттів. Але радіоактивне випромінювання теж не можна відчути, хоча воно існує. Ще один приклад: люди знають про реальність любові, але наука не може довести її існування.

Як можна збагнути, що Бог існує?Те, що ми можемо дізнатися про Бога - Він сам відкриває нам: пишність Всесвіту, налагодженість руху планет і зірок, закони природи, складна будова живих істот, яке ще не вивчено до кінця і т.п. Все це говорить про те, що є Творець.

"тому що те, що можна відати про Бога, їм явне, бо Бог їм об'явив; невидиме ж Його, після створення світу, роздумуванням над творами, стає видиме: Його вічна сила і божество, так що нема їм виправдання" (Рим. 1:19-20). 

Бог відкриває себе також в особливому особистому одкровенні - Біблії. Це одкровення отримали пророки Божі - святі люди, які пізнали Бога.

Але більш за все ми можемо пізнати Бога завдяки життю і слову Ісуса Христа. Ісус Христос - реальна особистість. Про Нього говорили пророки ще задовго перед Його появою. Є історичні підтвердження, що Він жив на межі старої і нової ери. Ісус Христос показав людям, яким є Бог."Скільки часу я з вами, - каже Ісус до нього, - а ти мене не знаєш, Филипе? Хто мене бачив, той бачив Отця. Як же ти говориш: Покажи нам Отця? (Івана 14:9)

Людина обирала безліч теорій про походження світу. Але жодна теорія не дає відповідь на наші запитання краще, ніж Біблійна розповідь про те, що існує Спаситель, Який на початку створив все, що є.

Читайте далі:
Основна стаття: Чи існує Бог?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений