Чому так багато конфесій і деномінацій?

Вочевидь, що безліч різних конфесій і деномінацій відображає нестачу знання в церкві.

почему так много конфессий?У деяких випадках відмінності – це наслідок гордині. Люди не хочуть зустрітися всі разом і підпорядкувати своє розуміння тілу Христовому. Багато деномінацій виникли через помилки в тлумаченні Біблії. Те, що починалось як нове і прекрасне Боже одкровення, нерідко вироджується в байдужість, а потім і в боротьбу з тим, що робить Бог.

Нерідко ті, хто говорять, що знають Бога, переслідують тих, хто дійсно знає Його. Так, наприклад, в ім’я свого закону старозаповітні законники вбили Ісуса Христа, який був втіленням Бога.

Біблія вчить нас зберігати єдність духу (Еф. 4:3) до тих пір, поки ми не досягнемо єдності віри й пізнання Бога (Еф. 4:13). Повна єдність знання – це справа майбутнього.

Бог не позбавляє нас свободи волі, у що вірити. Але кожна людина має прагнути до пошуку істини (Матв.7:7). Тільки глибоке розуміння істини робить нас вільними (Ив. 8:32). Якщо ми знаємо істину, ми можемо зробити правильний вибір, до якої конфесії належати і яку помісну церкву відвідувати.

Основна стаття: Чи існує Бог?
Наступна стаття: Що таке гріх?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше