Служіння Духа Святого

На п’ятдесятий день після вознесіння Ісуса Христа, на землі відбулася найбільша подія, рівна народженню Сина Божого, народженого у плоті – зішестя Духа Святого на землю.

Бог дав план порятунку Свого улюбленого Творіння, за участю всієї Святої Трійці. Син Божий погоджується прийти на землю у плоті, щоб взяти на Себе всі гріхи, пройти всі страждання, зазнати покарання і смерть, щоб назавжди перемогти гріх, який увійшов в людину через Адама і панував у всіх людях.

Заражене гріхом людство, підлягало знищенню, так як покарання за гріх – смерть. Але нескінченна і незрозуміла любов Бога до Свого Творіння спонукає всю Трійцю включитися в план порятунку. Син Божий залишив славу небес, Він упокорив Себе до смерті на хресті, виконав волю Свого Отця, и  і був повернутий в славу Отця.

Отець не залишив сиротами тих, хто повірив Синові і на землю був посланий Дух Святий. Ін.16: 7-13. Він був посланий, щоб викрити світ у гріху, навчити правді, розповісти про суд. Умовою "порятунку людини" було:

1.Усвідомлення своєї гріховності і повне каяття у всіх гріхах;

2. Прийняття Ісуса Христа, як свого Господа і Спасителя;

3. Водне хрещення, як юридичний факт, який стверджує що людина віддає своє життя Господу.

Занурення під воду,символізує смерть   для гріховного життя і воскресіння для нового життя у Христі Ісусі. Так як все це відбувається з духом людини, то він не здатний зрозуміти і пояснити, що відбувається. Отець Небесний знає про це і тому людина, яка свідомо віддає своє життя Господові, при хрещенні у воді, на виході буде закарбована Духом Святим, Який і наставить її на всяку істину. Дух Святий з’єднає грішника, який розкаявся з воскреслим Христом. Людина стає храмом Духа Святого і Він живе в ньому.

Головне служіння Утішителя – свідчити про Ісуса Христа, прославляти Його, показувати учням, хто Він (Ін. 16:17) і Ким є для них (Рим. 8: 15-17; Гал. 4:6).

Дух Святий: просвіщає Еф.1:17-18., відроджує Ін. 3:5-8., освячує Гал. 5:16-18, перетворює 2 Кор. 3:18; Гал. 5:22-23 і обдаровує народ Божий необхідними для служіння дарами 1Кор. 12:4-11. Він є Втіхою, який дає підтримку, він помічник, порадник, союзник і захисник.

Прийняття Духа Святого в повноті новозавітного благословення і є наверненням і новим народженням. Тільки через Духа Святого ми знаходимо здатність і силу жити і служити в Його Царстві, розуміти і виконувати волю Отця Небесного, жити в радості і творенні. Він готує церкву до другого пришестя Христа.

Він тут і зараз і Його роль у порятунку людства неоціненна і незамінна. Ось чому приниження Його служіння є смертним гріхом.

Основна стаття: Шлях разом з Богом
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше