Невдача іноді краще, ніж успіх

Бог дозволяє, щоб страждання через нерозуміння, критику, насмішки, наклеп, неправду та інші болючі речі прийшли в наше життя для того, щоб очистити нас і зробити нас сильнішими.

A2_neudacha1.JPGУ житті кожної людини бувають моменти, коли приходить розчарування там, де вона очікувала успіх. Здається, все робиш правильно: і постишся, і молишся, намагаєшся діяти якнайкраще, а в результаті приходить невдача. Але ось що цікаво: те, що ми часто вважаємо невдачею, Бог вважає успіхом. Іноді Бог використовує наші невдачі, щоб допомогти нам стати смиренними. Людському духу властиво прагнути того місця, де повинен сидіти Бог, плотська натура людини бажає бути сама собі богом. Бог використовує для своїх великих цілей тільки кротких людей, людей смиренних духом, які звільнилися від влади свого «я», від своїх амбіцій скинути Бога з престолу нашого серця. Світ поклоняється успіху й іноді єдиним засобом зламати нас буде невдача. Якщо знадобиться, Бог може допустити, щоб робота, яку Він почав через тебе і благословив, зазнала невдачі. Як не дивно це чути, але невдачі та провали можуть бути важливим інструментом в Божих руках для підготовки Свого народу до великого служіння. Простежте шлях людини, яка має безперервний успіх, і ви побачите, що ця людина зарозуміла, владна, самовпевнена, сповнена егоїзму та байдужості до інших.

Бог творить в нас образ Христа. Іноді Божий шлях творення – це розвінчання наших планів, амбіцій, наших бажань, наших надій. Бог дозволяє, щоб страждання через непорозуміння, критику, насмішки, наклеп, неправду та інші болючі речі прийшли в наше життя для того, щоб очистити нас і зробити нас сильнішими.

У книзі Буття з 37 розділу по 50 описаний життєвий шлях одного з ізраільських патріархів Йосипа до початку виконання досконалої Божої волі у його житті. Розглянемо на прикладі Йосипа, в яких сферах життя він терпів страждання: 1. Майно (брати забрали одяг Йосипа); 2. Положення у суспільстві, статус (був улюбленим сином, а став рабом); 3. Фізічні страждання (опинився у ямі, де немає води); 4. Взаємовідносини з людьми (наклеп дружини Потифара); 5. Робота (був управителем дому Потифара, а став ув'язненим); 6. Місце проживання (жив у палаці, а опинився у темниці); 7. Нездійсненні надії (обман виночерпія).

Пройшовши через вогонь страждань, Йосип вийшов переможцем і виконав волю Божу з порятунку Ізраїльського народу.

«І виходить тепер, не ви послали мене сюди, але Бог. І Він зробив мене батьком фараоновим і паном усього дому його, і володарем усього краю єгипетського.» (Быт.45:8)

Є один шлях, щоб приносити плід у Царство Боже – очищення. Тому, невдача іноді краще, ніж успіх. Коли Бог допускає у твоєму житті невдачу або провал, то прийми це з готовністю, миром і радістю . Можливо, це підготовка до великого служіння і шлях до великої перемоги.

«Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його».(Якова 1:12)

Основна стаття: Шлях разом з Богом
Наступна стаття: Про безчинство
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше