Чи існують духовні закони?

Ми всі перебуваємо в полі дії певних законів. Вони діють однаково для всіх, незалежно від місця і часу, відчуваємо ми їх дію або не відчуваємо, погоджуємося з ними або ні.

духовні закониНам усім доводиться рахуватися з законом всесвітнього тяжіння, якщо ми хочемо зберегти своє життя і здоров’я. Закони бувають не тільки фізичні. Закони можуть бути глобальними і з вузькою сферою дії. Кожна країна світу має свої закони. Є соціальні, філософські та інші закони.

Існують і закони духовні. Наприклад, закон сіяння і жнив говорить: якщо людина поділиться частиною своїх прибутків з іншими людьми, то вона отримає ще більший прибуток порівняно з тим, яким вона поділилася. Багато хто, навіть нехристиянські бізнесмени використовують цей закон, дають гроші на утримання дитячих будинків та інші благодійні потреби – і їх бізнес зростає. Свідомо чи несвідомо, вони користуються цим законом – результат все одно є.

Християнам необхідно знати і використовувати духовні закони собі на благо, тому що Бог встановив їх для нашого благословення.

"Хай твоє милосердя зійде на мене, і я буду жити, бо закон твій – моя відрада " (Пс 118:77)

Духовні закони сформульовані в Слові Божому –  Библії.   

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше