Чи говорить до нас Бог?

1. Відчуття присутності Бога Живого

Бог є Дух. Ми Його не бачимо, але при цьому розуміємо, що Він є.

Люди – це Боже творіння, а якщо це так, тоді напрошується висновок, що між Творцем і Його творінням існує зв’язок, оскільки Бог створив людину за подобою Своєю.

Ми часто в тяжкі хвилини свого життя зверталися, а іноді й волали до Бога, розуміючи, що більш нема від кого чекати допомоги. І дуже часто ми бачили як вирішувалися нам на благо ті чи інші обставини. Тоді, як ніколи раніше, ми розуміли, що Бог існує, Він чує нас і відповідає на нашу потребу. Виходить, БОГ ЧУЄ НАС !!!

2. Гріх став основною причиною розділення між людиною і Богом

Але чому ж ми не чуємо Бога? І взагалі, як ми можемо Його чути? Чи може це змінити наше життя на краще?

Що говорить Слово Боже у книзі Буття 1:27,28:

"І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка так жінку створив Їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: - Плодіться й розмножуйтесь, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі."

Бог все робить добре. Людина, будучи Божим творінням, є вищим ступенем досконалості і мудрості Господа. Перебуваючи в раю з Адамом, Бог любив говорити з ним. Була неймовірна ідилія у стосунках людини і Бога в їхньому спілкуванні. Але непослух людини до перестороги Бога не торкатися дерева пізнання добра і зла, призвів ці прекрасні стосунки до розділення. Через скоєний людиною гріх прийшло прокляття на Землю.

Згідно Слова Божого гріх призводить до смерті. Через свій непослух (що є гріхом) людина вийшла з під Божого покрову і накликала собі смерть, як духовну, так і фізичну. Гріх зруйнував стосунки людини і Бога. Поступово люди все більш і більш віддалилися від Бога через гріх, який вони коїли.

Та Бог не полишив Своє творіння, але всіма можливими зусиллями – через заповіді, через пророків – направляв людину на праведні путі. Бог посилав Своїх пророків, котрі мали надзвичайні здібності чути голос Божий, говорити людям від імені Бога. Але навіть і їх скоро перестали слухати, а деяких пророків навіть убили, щоб ніхто не заважав їм грішити, бо люди більш полюбили гріх.

3. Велике таїнство Бога

Що ж сталося потім? Що дає нам можливість зараз чути голос Божий?

Велике Боже таїнство, котре було відкрите для людей через Сина Божого Ісуса Христа, дало можливість людям наблизитися до Бога, стати Його дітьми. Таїнство полягало в тому, щоби зруйнувати стіну гріха, яка не дозволяла людині, Божому творінню, повернутися у Божу сім’ю.

Ціною такого зближення стала смерть безгрішного Сина Божого Ісуса Христа, і Його воскресіння. Своєю смертю на хресті Син Божий зруйнував гріховну стіну, яка відділяла Боже творіння від Творця-Отця. Божий Син Ісус Христос прийшов на Землю в образі людини. Він взяв на Себе гріх всього людства і розіп’яв його на хресті. Він поніс покарання за гріх людей, щоб звільнити їх від гріха. Ніхто інший не зміг би цього зробити, бо усі люди грішні.

Ісус Христос приніс на Землю вчення НОВОГО ЗАПОВІТУ, слідуючи якому ми маємо можливість прийти в сім’ю Божу, все більш і більш стаючи схожими на Христа.

4. Що нам необхідно зробити, щоб увійти в сім’ю Божу

Що ж нам необхідно зробити для того, щоб увійти в сім’ю Божих дітей? Перш за все усвідомити, що ти грішний, покаятись у своїх гріхах, відмовитись від них, бо Ісус уже заплатив ціну за наш гріх на хресті. І, головне, необхідно прийняти Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем.

Коли Ісус Христос входить у наше серце, у наш розум, Він змінює його і в наше серце приходить мир Христа. Так ми знаходимо СПАСІННЯ від гріха.

5. А як же чути Бога?

Ісус клопотав перед Своїм Отцем, щоб Він дав нам Духа Святого. Дух Святий – це третя Особа Божества, сила Божа, наш Путівник.

У Слові Божому сказано: ««Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, - скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього?»(Луки 11:13)

Вірою ми приймаємо, що Дух Святий даний Богом для нас. Коли ми молимося про хрещення Духом Святим, то Він, з’єднуючись зі Словом Божим, говорить у наш дух, і ми чуємо відповідь від Бога. Важливо завжди пам’ятати, що ми можемо говорити Богу, а Він нас чує і відповідає. Не менш важливе й те, що ми можемо чути відповідь від Бога.

Виконуючи волю Бога, читай Його Слово, перебувай у молитві, і в один прекрасний момент ти почуєш у своєму серці Його одкровення, одкровення Отця. Бог вкладе Своє Слово в твоє серце, в твій розум і ти отримаєш силу; силу вірити, силу радіти, силу долати всі перешкоди у житті. Тоді твоє життя реально зміниться.

Основна стаття: Шлях разом з Богом
Наступна стаття: Учинки плоті
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 4


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше