Про безчинство

Безчинство – це те, коли ми безвідповідальні і не виконуємо свої обов’язки відповідно до нашого чину 

безчинство"19 Учинки плоті відомі, вони є: перелюб, блуд, нечистота, розпуста, 20 ідолослужіння, чари, ворожнеча, сварка, заздрість, гнів, суперечки, розбіжності, (спокуси), єресі, 21 ненависть, вбивства, пияцтво, безчинство тощо. Попереджаю вас, як і попереджав, усі, хто чинить так – Царства Божого не успадкують." (Галатам 5:19-21)

Коли ми читаємо ці вірші з Біблії про справи плоті, то наша увага найбільше зосереджена на таких, на наш погляд, “страшних” гріхах, як вбивство, блуд, пияцтво. І в той же час якось мимохідь пропускаємо нечистоту, розпусту, безчинство, які стоять поряд і також є гріхом.

Апостол Павло попереджає про те, що безчинники Царства Божого не успадкують так як і вбивці, п’яниці і розпусники. Хто ж такі безчинники і що таке безчинство? Кожен з нас має багато так званих “чинів”. Ми – діти для своїх батьків, дружини, чоловіки, брати, сестри, керівники або працівники на наших роботах, батьки або матері нашим дітям тощо. Все це – наші “чини” або статуси. І у всіх статусах у нас є своя відповідальність у відносинах і свої обов’язки.

Безчинство – це те, коли ми безвідповідальні і не виконуємо свої обов’язки відповідно до нашого чину. Безчинник - це та людина, яка неправильно поводиться в сім’ї, на роботі, в служінні і т.д. Безчинник - це та людина, яка метушиться, робить вигляд, але немає плоду; яка не бажає піклуватися про тих, за кого відповідальна; не виконує те, що доручено в служінні або на роботі.

Апостол Павло в 2 Солун. 3:12-15 вчить про те, що церква повинна навчати і переконувати безчинника, і не спілкуватися з ним, якщо не послухається. Виявляється, безчинство – далеко не “дрібний грішок“. Якщо в нашому житті ще зустрічається безчинство, то у нас є вихід:

1. Сповідуємо перед Господом це як гріх і приймаємо якісне рішення змінитися. Ісус простить і очистить наше серце від гріха.

2. Просимо Духа Святого, щоб Він контролював наше життя.

3. Дозволяємо Духу Святому змінити наше серце.

Основна стаття: Шлях разом з Богом
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше