Яку роль відіграє Біблія в житті християн?

Біблія розкриває правду про Бога, вказує шлях до вічного життя, пояснює вічні проблеми гріха і страждань. Наше розуміння Слова Божого впливає на наші взаємини з Ним, а також на всі інші сфери нашого життя

Біблія - книга життяБіблія (Слово Боже) - це священна книга, у якій записано Божі одкровення для людини, отримані протягом багатьох тисячоліть. Це книга божественних вказівок. Вона дає нам заспокоєння в горі, рішення життєвих проблем, осуд гріха і духовну зрілість, яка так необхідна для подолання наших труднощів.

Тільки Біблія розкриває правду про Бога, вказує шлях до вічного життя, пояснює вічні проблеми гріха і страждань. Слово Боже правдиво відповідає на питання, які споконвіку хвилювали людей:  Як з'явилася людина? Що відбувається з людьми після смерті? Чому ми тут на землі? У чому значення і сенс людського життя?

Дуже важливо, щоб Біблія мала авторитет у житті людини. Вона є основним і єдиним джерелом будь-якого християнського вчення. Не можна любити Бога і не любити Його Слова.

Біблія являє собою зібрання книг, написаних під керівництвом Бога людьми, що жили у різні віки. Вона ділиться на дві частини: Старий Заповіт, який розповідає про участь Бога в житті єврейського народу до приходу Ісуса Христа, і Новий Заповіт, який дає відомості про життя і вчення Христа у всій Його правді і красі.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 8


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше