Чи є гріхом вивчення астрології?

Біблія суворо засуджує заняття астрологією

A1_astr1.JPGАстрологія виникла в древній Вавилоні і визначалася як вивчення місцезнаходження планет, сонця, місяця, зірок, з метою тлумачення їх значення для людського життя. Головна мета цієї хибної науки - пророкування майбутнього, яке визначається астрологами за допомогою особливих спеціальних таблиць. Це одна з форм передбачення, що відноситься до окультизму.

Слово окультизм означає: прихований, таємний, містичний. Духовна основа окультизму зводиться до двох основних положень - поклоніння творінню замість Творця і самообожнювання людини. У деяких окультних навчаннях проповідується поклоніння світу, "Космосу". До сфери окультизму входить багато видів діяльності - це сатанізм, спіритизм, передбачення долі (прорікання), чаклунство, цілительство, магія, рух Нового століття (Нью Ейдж).

Заняття окультизмом небезпечно тим, що люди чинять згідно з тими неправдивим вченням, в які вони вірять, і це часто веде до дуже серйозних наслідків, як для самих людей, так і для їхніх рідних і близьких. За всім цим стоїть світ злих духів, а вони, прагнучи не допустити людини до пізнання справжньої мети його життя, можуть являтись навіть у вигляді ангела світла.

Біблія суворо засуджує заняття астрологією.

"І щоб ти, звівши очі свої до неба, і побачивши сонце, і місяць, і зорі, - усе військо небесне, щоб не був ти зведений і не вклонявся їм, і не служив їм; бо Господь, Бог твій приділив їх усім народам під усім небом" (Повторення Закону: 4-19)

"хай же стануть і хай допоможуть тобі ті, хто до зір придивляється, хто провіщує кожного місяця, що має на тебе прийти. Ось стали вони, мов солома: огонь їх попалить, - не врятують своєї душі з руки полум'я" (Книга Ісаї 47:13-14)

Як Старий, так і Новий Заповіт, суворо засуджують астрологію і всі форми ворожіння. Тому що, по-перше, всякого роду передбачення дають можливість духам зла підпорядкувати собі волю людей, а по-друге, вчать жити, не покладаючись на люблячого і всезнаючого Бога. Головне полягає не в знанні майбутніх подій, а в довірі Богу.

Основна стаття: Чи існує Бог?
Наступна стаття: Вищий пріоритет
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений