Кроки до пізнання Бога

Ці слова призначені, перш за все, для тих людей, які вже поставили собі питання: “Для чого я живу?ˮ Це питання здається простим, але відповіді на нього немає в жодному підручнику. Можливо, ви скажете: “Я собі таке питання не задаю.ˮ Так, багато хто живе не замислюючись про це. Але всі, безперечно, хочуть щастя. Його шукають, вигадують і навіть винаходять. Всі хочуть бути щасливими. Наш час особливий. Сьогодні ми можемо отримати відповіді на питання, які цікавили людство протягом багатьох століть і, навіть, тисячоліть.

Наша дивовижна планета

Кроки до пізнання БогаДавайте поміркуємо. Ми живемо на планеті під назвою “Земляˮ. Це дивовижна планета, на ній є все для життєзабезпечення людини. Земля породжує зелень, траву, яка сіє насіння за родом її, і дерево плодове, яке приносить плід, в якому насіння його, за родом його (Книга Буття 1:12). Ми знаємо, що ніщо і ніхто не може жити без води – і на землі є безліч води, щоб забезпечити життя усьому. У воді також безліч всякої живності, придатної в їжу. Земля сповнена розмаїттям живих душ: звірі та птахи, риби та комахи. Усе передбачено для забезпечення їхнього життя. Надра землі сповнені всілякими корисними копалинами та матеріалами для того, щоб людина могла творити і вдосконалювати все. Чи може все так мудро, злагоджено і просто влаштуватися само собою?

Різноманітний і неповторний світ

Сьогодні телебачення дозволяє нам побачити різноманітність землі, морів, річок і, навіть, глибини океану трохи відкривають нам своє життя. Ми бачимо, яка прекрасна наша земля, який неповторний кожен її куточок. Річки завжди течуть згідно заданого їм маршруту, моря й океани не виливаються зі своїх глибин. Кожен день настає ранок і сонце встає, щоб пройти свій земний шлях. Щовечора ми бачимо небосхил, укритий зірками, і місяць здійснює свій шлях. Дерева одягаються навесні, а восени скидають своє вбрання. Після зими приходить весна, весна змінюється літом, а потім осінь знову змінюється зимою. І кожен період особливий по-своєму. І якими б мудрими ми не були, ніякі зусилля не можуть змінити заданий ритм життя. Цікава тема для роздумів, чи не так?

Наш організм влаштований неймовірно складно

Перед цим ми міркували, в якому досконалому і дивовижному світі ми живемо. Але не менш дивовижний і досконалий світ знаходиться всередині нас. Всі органи розміщені за дуже зручною для сполучення схемою. Кровоносна система влаштована так, що цілюща волога надходить до кожної клітинки тіла. Система захисту діє на весь організм. Ми бачимо, чуємо, розмірковуємо, розуміємо, дихаємо, рухаємося і навіть розмовляємо, чого не дано жодній живій істоті на цій Землі. Людина намагається знайти пояснення виникнення Землі і всього живого на ній. Створюються теорії, в яких люди намагаються пояснити незрозуміле.

Випадковість чи Творець?

Всі теорії і філософії, які нам пропонуються у підручниках, намагаються довести, що Земля і все творіння на ній виникли спонтанно, без участі ТВОРЦЯ. Але давайте розглянемо простий приклад. Для того, щоб побудувати будинок, хтось має зробити проект цього будинку, накреслити його, продумати з якого матеріалу він буде побудований, розрахувати, скільки потрібно матеріалу, засобів і так далі. Тобто, потрібен розум, щоб все це обміркувати і вирішити. Чому ж тоді, дивлячись на світ, в якому ми живемо, де продумано все до найдрібніших деталей, де все влаштовано так досконало, ми віримо наївним теоріям про те, що все виникло само собою або випадково?

Теорія еволюції не працює

Люди наївно вірять, що найдосконаліше творіння Землі – людина – походить від мавпи. Але протягом усього існування цієї теорії жодна мавпа не народила людину і навіть ті мавпи, які живуть серед людей, не перетворюються у людей. Якщо ми будемо уважні до оточуючого нас світу, то побачимо, що будь-яке зерно породжує тільки собі подібне. Також і всяка жива істота народжує тільки собі подібне. На виноградній лозі не виростуть яблука, а кущ малини не принесе виноград. Польові квіти ніколи не стануть трояндами. Все життя вкладене у насіння, а насіння породжує життя тільки за родом і за подобою своєю.

Хто ж керує всім цим?

Дякуємо, що ви терпляче пройшли з нами ці пʼять кроків. Давайте тепер подумаємо: якщо для того, щоб з’явився будинок, потрібен розум, то, тим більше, для того, щоб зʼявилася Земля (і все що на ній) також необхідний розум. Для того, щоб в будинку можна було жити довгий час, потрібно щоб хтось доглядав за цим будинком: робив ремонт, замінював застарілі деталі та інше. Для підтримки життя на Землі найуживанішими і необхідними є вода і повітря. Якби ніхто не подбав про їх постійне очищення, вони дуже скоро стали б непридатними. Для цього теж потрібен розум. Земля не існує сама по собі. Вона існує у Всесвіті, де також все взаємопов’язано. І знову ми приходимо до висновку, що що хтось має цим керувати.

Бог створив нас і бажає спілкуватися зі своїм творінням

Якщо до цього часу ви розмірковували разом з нами, то напевно прийшли до висновку, що для того, щоб Земля з’явилася і існувала з усім живим на ній, потрібен Творець, що володіє Вищим РОЗУМОМ. І сьогодні Він дає нам можливість познайомитися з Ним. Сьогодні Творець став доступним кожному, хто шукає Істину. Він шукає спілкування з нами, тому що він – Бог і створив нас для спілкування з Собою. Його найбільша мудрість подається в простоті, доступній і зрозумілій кожному. Створивши людину, Він дав і інструкцію для її життя. Це – Біблія, Книга книг, в якій записані всі закони і правила життя.

Шлях до Бога починається з молитви. Натисніть ТУТ, щоб помолитися разом з нами.  

Основна стаття: Чи існує Бог?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше