Чи справжня Біблія?

Біблія є єдиною древньої книгою, яка є достовірною в усіх наукових подробицях

Чи справжня Біблія?Біблія абсолютно вільна від помилок, які притаманні "науковим" твердженнями в інших стародавніх манускриптах. Біблійна астрономія може бути перевірена останніми науковими відкриттями. Наприклад, Мойсей в книзі Буття написав, що Бог поставив "світило велике для управління днем, і світило мале щоб керувало ніччю" (Буття 1:16). Іншими словами, він оголосив, що сонце більше місяця. Однак, якщо порівнювати візуально розмір цих світил, вони здадуться приблизно однаковими, а при деяких погодних умовах здається, що місяць навіть більше. Як міг Мойсей (не маючи ні телескопа, ні інших вимірювальних інструментів) знати про те, що місяць менше сонця без одкровення Того, Хто створив сонце і місяць.

Сучасна медицина підтверджує правильність біблійних медичних приписів. Багатьох епідемій вдалося б уникнути, якби дотримувалися біблійної практики діагностики, карантину та приписів.

Факти з хімії, біології, згадані в Біблії, йдуть в ногу з сучасними людськими відкриттями в цих галузях. Ці факти безпомилкові, хоча іноді людина, через недосконале знання фактів, ставила під сумнів деякі Біблійні твердження.

Палеонтологія представляє багато доказів про пряме створення різних видів життя. Багато з цих видів стоять відокремлено в історії викопнів, не маючи попередників. Археологія підтверджує достовірність Біблії. Багато звинувачень, висунуті проти Святого Письма в минулі часи, виявилися абсолютно помилковими, коли вчені, удосконаливши методи своїх досліджень, знайшли, що біблійні твердження історичного, географічного і культурного напрямку - точні.

Ми маємо абсолютну впевненість, що наша Біблія повністю достовірна і каже з авторитетом і точністю. Якщо вона вірна в наукових областях, то значить вірно все те, що вона говорить про Божий план порятунку людини. З вдячністю Богові ми можемо сказати разом з апостолом Іваном: "Слово Твоє є істина".

Основна стаття: Чи існує Бог?
Наступна стаття: Біля ніг Ісуса
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений