Учинки плоті

Вважайте себе мертвими для гріха

"Учинки плоті явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста, ідолослужіння, чари, ворожнечі, сварки, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі, завидки, пиятство, гулянки й подібне до цього" (Гал. 5:19-21)

A2_delaploty1.JPGРозглянемо два поняття із перелічених справ плоті: нечистота і чародійництво.

Нечистота - це те, в чому ви себе не можете обмежити. Це може бути надмірне споживання їжі, довготривале сидіння за комп'ютером, сексуальні фантазії тощо. Наприклад, якщо ви не можете знаходитися у квартирі, не вмикаючи телевізор, то це – духовна нечистота. Звичайно, дивитися телевізор, або сидіти за комп'ютером не є гріхом. Але нечистота – це стан, коли ви довели своє життя до такого ступеня, що ці звички починають володіти вами. Біблія говорить:

«Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1 До Коринтян 6:12).

Якщо ви знайшли в собі "нечисті" звички, починайте працювати разом з Духом Святим, щоб викорінити їх. Бог допоможе вам їх перемогти, якщо ви будете відкриті для Божої роботи в вас. Вчіться приймати рішення та додержуватися того шляху, який вам пропонує Боже Слово. Постіться, щоб позбутись переїдання, привчайте себе до фізичних вправ, якщо вас "затягує" комп'ютер. Обмежуйте себе у всьому, що намагається полонити та позбавити вас свободи, до якої нас закликає Господь.

Чародійництво - це стан душі, коли людина почувається погано від того, що іншому добре. Чародійництво - це свого роду контроль, бажання людини контролювати тих, хто робить не так, як вона очікує.

Апостол Павло у посланні до Галатів дав нам досить серйозне попередження (5:19-21): "Я про це попереджаю вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!"

Прийдіть до Бога, визнайте свою нечистоту (бажання маніпулювати, залежності або інші учинки плоті) гріхом, назвіть цей гріх його іменем (наприклад, обжерливість). Рішуче скажіть гріху: "Я тебе зараз розпинаю на хресті, ти мені більше не належиш". Дякуйте Господеві за допомогу. Бо Він - Той, хто звільняє від усякого гріха.

"... Знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! А коли ми померли з Христом, то віримо, що й жити з Ним будемо, знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, уже більш не вмирає, - смерть над Ним не панує вже більше! Бо що вмер Він, то один раз умер для гріха, а що живе, то для Бога живе. Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім" (До Римлян 6:6-11).

Пам'ятайте, що мертва людина не реагує на бажання плоті.

Основна стаття: Шлях разом з Богом
Наступна стаття: Ідеал душі відданої Богу
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -9


КОНФЕРЕНЦІЯ ЗЦІЛЕННЯ!

18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16

Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.

Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.

Дізнайтесь більше про конференцію


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту