Чому важливо відвідувати церкву?

Якщо християнин не є членом будь-якої помісної церкви, рідко відвідує її, не спілкується з іншими віруючими, то його віра рано чи пізно ослабне, і він повернеться до колишнього гріховного способу життя, ризикуючи втратити своє спасіння

важливо відвідувати церквуБог поставив Ісуса Христа главою Церкви (Ефесян 1: 22-23). Через Церкву Він являє Себе на землі. Біблія називає Церкву Тілом Христовим.

"Тепер я радію стражданнями за вас і доповняю на моїм тілі те, чого ще бракує скорботам Христовим для його тіла, що ним є Церква; якої я став слугою, згідно з розпорядженням Божим, даним мені заради вас" (До Колос. 1:24-25)

Її членами стають ті, хто увірували в Ісуса Христа через покаяння та прийняття прощення гріхів. Кожен, хто вірує в Бога є громадянином Божого Царства і має своє призначення для того, щоб Церква виконувала свою місію на землі.

Якщо християнин не є членом будь-якої помісної церкви, рідко відвідує її, не спілкується з іншими віруючими, то його віра рано чи пізно ослабне, і він повернеться до колишнього гріховного способу життя, ризикуючи втратити своє спасіння. Подібно до того, як нога або рука не може існувати окремо від тіла, віруючий не може бути незалежним від церкви.

"Держімо непохитне визнання надії, - бо той, хто обіцяв, вірний. І зважаймо один на одного, заохочуючи до любови й до діл добрих; не залишаймо своїх сходин, як то в декого є звичай, а, навпаки, втішаймо себе, і то тим більше, що бачите, як зближається день." (До Євреїв 10:23-25)

Знайдіть своє місце в Тілі Христовому, розвивайте свої духовні дари і реалізуйте їх у служінні іншим людям. Ми збагачуємося, коли щось віддаємо; наша духовна спрага вгамовується, коли ми втамовуємо спрагу інших, наш тягар стає легким, коли ми носимо чиїсь тягарі.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


КОНФЕРЕНЦІЯ ЗЦІЛЕННЯ!

18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16

Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.

Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.

Дізнайтесь більше про конференцію


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту