Йому потрібен домашній затишок

Чоловікам необхідний домашній затишок. Вони часто мріють про сімейне життя, вільне від стресу і занепокоєння. Однак щасливий шлюб вимагає продуманого плану і наполегливої ​​праці. Подружжя - це Божий прообраз спільної роботи. У книзі Буття 1:28, коли Бог говорить Адамові та Єві наповнювати землю і володіти нею, Він вживає слово «мати», вказуючи на всі сфери життя (сім'ю, роботу, суспільство і т.п.). Але ніхто не може виконати це веління поодинці - Бог запланував повністю довірити цю задачу команді (подружжю).

Міцній ї подружній команді потрібно: визначення бачення та цілей; готовність доповнювати один одного; ефективна комунікація; гнучкість і готовність жертвувати чимось своїм; спільна молитва; щира зацікавленість в благополуччі і особистому розвитку і чоловіка, і дружини.

У подружньому житті ми переживаємо різні періоди, кожен з них має свою специфічну динаміку: сім'я без дітей; сім'я з маленькими дітьми; сім'я з дітьми, які навчаються в молодших класах; сім'я з дітьми-підлітками. У кожного періоду є свої переваги і недоліки і нам необхідно відповідним чином розставляти пріоритети.

Шлюб зазвичай починається з готовності подружжя ділити між собою обов'язки. Наречені, як правило, разом миють посуд, разом заправляють ліжко і розподіляють багато домашніх справ . На цьому етапі шлюбу ні чоловік, ні дружина не сприймають домашні справи як важливий аспект подружнього життя. Це сприятливий час, щоб визначити цілі для вашої родини, керівні принципи і правила, навчитися піклуватися про добробут кожного члена сімейної команди, навчитися виражати свою вдячність один одному всередині сім'ї, виявити і розпізнати, якими індивідуальними дарами володіє кожен з подружжя, розвивати і застосовувати ці дари і таланти в шлюбі. Наприклад, визначити три дари, які приніс (ла) в шлюб ваш (а) чоловік (дружина). Обговоріть разом, яким чином ви і ваш (а) чоловік (дружина) можете взаємно доповнювати один одного. У яких областях ви можете ефективніше застосовувати ваші дари, щоб досягти кращих результатів.

Протягом різних періодів нашого життя бачення і завдання змінюються. Коли з'являються діти, вони створюють величезні потреби: підвищену потребу в грошах і виконанні домашніх обов'язків. Подружжя приймають на себе нові обов'язки. У сім'ях, де обоє працюють, чоловіки в середньому виконують менше половини тих обов'язків по дому і догляду за дитиною, які виконують їхні дружини. Поділ домашніх обов'язків стає головним джерелом конфлікту в шлюбі.

Як прийти до справедливого розподілу праці розповідає Віллард Ф. Харлі в книзі «Його потреби, її потреби». Його поради допоможуть не тільки вирішити конфлікт в родині, а й задовольнити потребу в домашньому затишку. Перші три кроки щодо задоволення потреби вашого чоловіка в домашньому затишку є ключовими. Вони допоможуть справедливо розділити обов'язки, знайти рішення, яке забезпечить не тільки хороші результати, але і безперервний розвиток бачення і дарів кожного з подружжя. Беручи до уваги почуття одне одного, подружжю потрібно буде записати на папері всі свої цілі, знайти способи вирішення проблеми, виконувати крок за кроком практичні рекомендації автора книги.

1-й крок: визначте свої домашні обов'язки і складіть список. Список повинен включати всі наявні обов'язки по дому і догляду за дітьми. У списку може бути до ста найменувань домашніх обов'язків. Ця робота допоможе вам побачити проблеми щодо тих справ, які, як ви вважаєте, повинні бути виконані.

2-й крок: складіть список для кожного із подружжя, приймаючи на себе обов'язки, які вам приємно виконувати або які вважали за краще б виконувати самі. Цей список допоможе кожному з подружжя визначити справи відповідно до бажання і з тим, хто отримує найбільшу вигоду від їх виконання.

3-й крок: цей список допоможе розібратися з обов'язками, за які не хоче братися ні один з вас. Призначайте обов'язки, що залишилися, тому, хто найбільше хоче, щоб вони були виконані.

4-й крок допоможе вам задовольнити одну з найважливіших емоційних потреб вашого чоловіка - потреба в домашньому затишку, виконуючи обов'язки, за які ваш чоловік буде вам вдячний. У книзі автор дає підказку: як вибрати правильне ставлення до справи, яке ви виконуєте один для одного; розкриває принципи і підходи до розподілу домашньої праці, які гарантують взаємну турботу.

Може бути, ви не бажаєте брати на себе певні обов'язки, тому що, відверто кажучи, не вважаєте за необхідне їх виконання. Але якщо ваш чоловік вважає, що ці справи повинні бути виконані, то можете отримати відмінну можливість заповнити його або її емоційну потребу в домашньому затишку. У шлюбі гарні будь-які засоби, здатні викликати почуття закоханості. Якщо приготування вечері, прасування сорочок або збирання розкиданих шкарпеток викликає в вашого чоловіка почуття любові, то чому б не зробити цього. Роблячи один для одного те, що ви найбільше цінуєте, ви отримаєте те, що присутнє не в багатьох шлюбах - почуття любові протягом усього життя.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений