Чого потребує чоловік і чого потребує дружина в шлюбі

Як зробити щасливим свого чоловіка або "чудодійний засіб від зради""

Майже в усіх культурах і у всі часи було відоме Золоте правило, яке виклав нам Ісус Христос: «І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви» (Луки 6:13). Це правило Уиллард Ф. Харли у своїй книзі "Його потреби, Її потреби" назвав другим законом браку і звучить це так: «Задовольняй потреби свого чоловіка/дружини так, як ти хочеш, щоб він(вона) задовольняв(ла) твої».

Навіщо, - спитаєте ви. Виявляється, що в шлюбі для щастя подружжя дуже важливо знати і задовольняти потреби своєї половинки. Для цього треба визначити найважливіші емоційні потреби один одного, тобто що може зробити кожен із подружжя, щоб принести один одному повне щастя і задоволення.

Як зробити свого шлюбного партнера щасливим

Є десять емоційних потреб чоловіків і жінок. І хоча обидві статі розділяють усі десять потреб, п'ять із них найбільш важливі для жінок, а інші п'ять - для чоловіків. Проте чоловікам і дружинам буває дуже важко заповнювати потреби один одного через нестачу розуміння подружжям пріоритетів цих потреб для чоловіка і жінки, оскільки пріоритети потреб чоловіків відрізняються від пріоритетів потреб жінок. В цьому випадку кожен з подружжя, не усвідомлюючи, перехресно намагається задовольнити потреби, які зазнає він або вона, а не ті, що зазнає його або її друга половина. Так, наприклад, дружини нерідко з легкістю проявляють до своїх чоловіків почуття ніжності, оскільки вони самі цінують і жадають цього. І навпаки - чоловіки осаджують дружин сексуальними бажаннями, тому що секс є однією з найнасущніших потреб чоловіків. Така поведінка, коли одна людина дає іншій те, що йому або їй не так вже й потрібно, приречена на провал і руйнування.

Що ж робити, - запитаєте ви. Кожен партнер повинен приділити час тому, щоб виявити і розпізнати найважливіші потреби іншого, котрим він або вона віддає пріоритет. Ось ці десять емоційних потреб чоловіків і жінок.

Найважливіші Його потреби: Найважливіші Її потреби:
Нормальний чоловік не може обходитися без сексу; для Нього секс важливий, як повітря або вода Прояв ніжності - перший без чого Вона не може жити
Йому необхідно, щоб Вона розділяла його інтереси і розваги Їй необхідно, щоб з Нею розмовляли
Йому потрібна красива дружина> Їй необхідно повністю довіряти Йому
Йому потрібний мир і спокій у сім'ї, доглянутий будинок, щоб жити комфортно Їй потрібно достатньо грошей, щоб жити комфортно
Йому необхідно, щоб Вона пишалася Їм Їй необхідно, щоб Він був хорошим батьком

Якщо яка-небудь із п'яти основних емоційних потреб чоловіка або дружини не задовольняється, він (вона) стає уразливим перед спокусою зради. Дослідивши кожну сферу потреби окремо, подружжя може навчитися піклуватися один про одного так, щоб зберегти шлюб від небезпеки зради. Тоді і стосунки в шлюбі можуть стати більше захоплюючими, повноціннішими і довірчими, ніж будь-коли раніше.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 17


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше