Перше, чого потребують жінки - прояв ніжності

Бог створив чоловіка і жінку за образом і подобою Своєю. І благословив любов між ними, визначивши кожному свою роль в сім'ї та принципи, за якими пара житиме довго і щасливо, якщо буде їх дотримуватися. Біблія говорить:

"Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина – мужу" (1 до Коринтян 7:3).

Прояв ніжностіЯк це зробити? Виповнювати потреби своєї дружини так, як ти хочеш, щоб вона заповнювала твої.

Перше, чого сильно потребує більшість жінок – прояв ніжності. Прояв любові та ніжності з боку свого чоловіка для жінки символізує безпеку, захист, комфорт і схвалення. Це життєво важливі для неї елементи взаємовідносин. Коли чоловік виявляє дружині знаки уваги, він повідомляє їй, по суті, наступне: "Я буду піклуватися про тебе і захищати тебе. Мене турбують твої проблеми й у всіх труднощах я з тобою. По-моєму, ти просто молодчина, і я дуже тобою пишаюся".

Є тисячі способів сказати, що я тебе кохаю: вітальна листівка або записка із зізнанням у коханні, квіти, запрошення на вечерю, спільні прогулянки, ніжні дотики, телефонні дзвінки та бесіди з проявами любові й турботи. Триматися за руки - дуже ефективний знак уваги. Обійми можуть нести в собі будь-яку з перерахованих ідей або всі одночасно. Майже в усіх країнах і культурах жінки люблять, щоб їх обіймали, і самі люблять обіймати інших. Це не жіноча примха. Вчені довели, що обійми мають особливу силу: омолоджують, зміцнюють імунну систему, сприяють лікуванню від депресії, додають сили. Тому слід обіймати один одного від 4-х до 8-ми разів у день.

Більшість проявів ніжності, які жінки роблять або приймають, не мають сексуального підтексту. Це збиває з пантелику звичайного чоловіка. Адже він розглядає прояв ніжності як частину сексуальної прелюдії. Будь-який чоловік здатний навчитися проявляти ніжність. Знаки уваги настільки важливі для жінок, що вони розгублюються, коли їхні чоловіки не ведуть себе відповідно. Наприклад, дружина може подзвонити чоловіку на роботу, щоб просто поговорити. Їй самій хотілося б отримати такий дзвінок, і вона впевнена, що він відчуває теж саме. Часто вона відчуває розчарування, коли він різко обриває розмову, тому що зайнятий. Це не означає, що чоловік її не любить, - просто у нього інші пріоритети.

Майже всім чоловікам потрібні інструкції щодо того, як стати ніжними, і в більшості шлюбів дружина може стати кращим вчителем, якщо чоловік належним чином звернутися до неї за допомогою. Ось деякі звички, які допоможуть вам стати ніжним і турботливим чоловіком.

Обіймайте і цілуйте свою дружину, поки ви ще в ліжку. Говоріть їй про своє кохання до неї під час спільного сніданку. Цілуйте її перед тим, як піти на роботу. Телефонуйте їй впродовж дня і цікавтеся як у неї справи. Час від часу в якості сюрпризу приносіть їй квіти (не забувайте про супровідну листівку з визнаннями в коханні). Робіть подарунки для особливих випадків в День народження, в будь-яку річницю, Різдво, День Матері, День закоханих (подарунки для жінок повинні бути сентиментальними, а не практичними). Після роботи телефонуйте їй, перш ніж відправитися додому, щоб вона знала, коли вас чекати. Повертаючись додому з роботи, обійміть і поцілуйте її і кілька хвилин поговоріть про те, як вона провела день. Після вечері допоможіть їй вимити посуд. Обіймайте і цілуйте її на ніч, перш ніж ви обидва заснете.

Слід, однак, пам'ятати, що лише знання потреб свого партнера їх не задовольняє, потрібно діяти. Почати можна з і складання плану проявів ніжності, який допоможе вам засвоїти ці звички. Зазвичай, потрібен час, щоб виробити звичку. Іноді тижні, а то й місяці. Найлегше навчитися тому, що приносить вам задоволення, а найважче - тому, що викликає у вас скрутність. Спочатку більшість змін у поведінці виглядають незграбно. Але після багаторазового повторення певної звички, поведінка стає більш природньою. Ви обидва залишитеся у виграші: вона отримує те, чого потребує, від чоловіка, який радий заповнити її потребу, а ви почнете отримувати таке ж задоволення, проявляючи до неї ніжність.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше