Привабливість дружини - емоційна потреба чоловіка

Фізична привабливість дружини для чоловіка часто стає життєво важливою складовою щасливого шлюбу. Чоловік, який потребує привабливої дружини, відчуває себе добре, дивлячись на її красу. Якщо задовольняється ця емоційна потреба, чоловік зазнає почуття задоволення, а якщо ні - він відчуває розчарування. Такий шлюб, у кращому випадку, кульгатиме по життю, і у чоловіка часто виникатиме спокуса знайти собі більш привабливу жінку.

Всі жінки прагнуть бути красивими в очах своїх чоловіків. Бог Всемогутній знає про це і пояснює в Біблії, що ж насправді робить жінку красивою (див. 1 Тимофія 2: 8-9). Ці біблійні слова можна перекласти так: нехай вашою прикрасою будуть розважливість і ввічливість, а не тільки гарний одяг, коштовності і зачіска.

Зовнішній вигляд та одяг мають велике значення, але для віруючої жінки Бог також має особливу красу, яку не можна придбати у магазині або косметичному салоні. Ставлення жінки до чоловіка та до Господа - ось що робить жінку дійсно прекрасною. Перше послання Петра 3:3-4 навчає жінок у тому, що лагідний (терплячий, добрий) і мовчазний (спокійний, миролюбний) дух є чудовою прикрасою в очах Бога і вашого чоловіка. Коли жінка підпорядковує себе Богу і чоловікові, зосереджуючи свої сили на розвиток своїх внутрішніх якостей і чеснот, її лагідний та мовчазний дух у буквальному розумінні прикрашає її.

Мудра жінка, яка піклується про свого чоловіка, намагається виглядати так, як її чоловікові подобається, щоб вона виглядала. Вона прагне бути схожою на ту жінку, на якій він колись одружився. Цим вона задовольняє емоційну потребу чоловіка. Однак більшість жінок вважають потребу чоловіка у фізичній привабливості дружини примітивною. Після весілля багато хто починає набирати вагу або одягатися менш привабливо, вважаючи, що чоловіки все одно любитимуть їх, незважаючи на зовнішній вигляд. Дружинам слід пам'ятати, що піклуючись про своє тіло, вони дбають про свого чоловіка, а отже й про міцність шлюбу.

Будь-яка жінка може стати більш привабливою для свого чоловіка . Наступні п'ять принципів допоможуть вам зберігати або досягти привабливості.

Контролюєте свою вагу, балансуючи споживання калорій з відповідною кількістю фізичних вправ. Ваш чоловік може істотно допомогти вам, погодившись разом з вами утримуватися від продуктів, які не входять у вашу дієту, і разом з вами відвідувати фітнес центр.

Користуйтеся косметикою, щоб вигідно підкреслити переваги вашої зовнішності. Якщо вам важко розібратися у різноманітті косметичних засобів та навчитися їх правильно застосовувати, зверніться за консультацією до фахівців. Чоловіки цінують і заохочують зміни, якщо дружини йдуть на це заради них. Пам'ятайте про те, що ваша мета - заповнити його потребу щодо вашої фізичної привабливості.

Зачіска й колір волосся – ще одна делікатна тема для жінок. Якщо чоловіку не подобатися певний тип зачіски та колір, не вибирайте їх. Краще порадьтеся з ним заздалегідь і дізнайтеся його думки. Врешті-решт, сенс якраз у тому, щоб бути привабливою саме для нього. Якщо чоловікові подобається те, що дружина терпіти не може, потрібно знайти компроміс. З багатьох доступних зачісок можна вибрати ту, яка сподобатися вам обом.

Одягайтеся так, щоб бути привабливою для свого чоловіка. Приділяйте увагу вибору нічних сорочок або піжам. Коли дружина надягає нічний одяг, то одягається виключно для свого чоловіка. Ваш чоловік це обов'язково оцінить.

Отже, жінкам буде корисно оцінити кожен аспект свого іміджу - свою поставу, зачіску, манеру одягатися, жести, макіяж, вага тощо. Важливо дізнатися думки чоловіка, що йому подобається в дружині, а що ні. Потім дружині потрібно вирішити, в якій області їй необхідні зміни, і поставити перед собою досяжні цілі у здійсненні цих змін. Пам'ятайте про це завжди, адже емоційна потреба вашого чоловіка нікуди не зникає, навіть якщо після весілля пройшло вже багато років.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше