Як любити свою дитину?

Навчіться висловлювати свою любов так, щоб дитина це відчувала

Любити свою дитинуУрок любові починається з дитинства, але триває все життя. Любов батьків народжує в дитині повагу до себе і почуття власної гідності. Усвідомлення неповноцінності або неспроможності стане перешкодою на шляху її розвитку.

Для немовляти молоко і ніжність - синоніми; дитина не робить різниці між їжею і любов'ю. Без їжі дитя помре. Без любові - теж. Якщо дитина не знає прихильності, вона помирає емоційно, вона не здатна жити повноцінним життям. Дослідження доводять, що емоційний фундамент закладається впродовж перших півтора років життя. Особливо значущу роль тут відіграють відносини дитини з матір'ю. Їжа, яка забезпечить майбутнє емоційне здоров'я, - це дотики, лагідні слова і ніжна опіка.

Дитині необхідно допомагати будувати відносини. Вона повинна спілкуватися з людьми на рівних, вміти зав'язувати дружбу, дарувати любов і увагу і бути вдячним за любов, інакше вона ризикує замкнутися в собі і на все життя залишитися в ізоляції. Якщо потреба дитини в любові не задоволена, вона ніколи повністю не реалізує свій творчий хист. Юна людина, яка вступає в підлітковий вік без впевненості в любові оточуючих, особливо вразлива.

Навчіться висловлювати свою любов так, щоб дитина це відчувала, підбадьорювати її словом, посадіть на коліна, обійміть, поплескайте по спині, по коліну, загляньте дитині в очі, випромінюючи любов, захоплення ... І завжди знаходьте час для спілкування, вмійте вислуховувати, залишивши всі свої справи. Тим самим ви підкреслите, що ви цінуєте його.

«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, все зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить. Ніколи любов не перестає!» (1 до Коринтян 13:4–8).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше