У чому сутність взаємовідносин?

Взаємовідносини - це взаємний обмін життям між двома або більше особистостями

A5_vzaim3.jpgМи постійно перебуваємо в контакті і різноманітних взаємодіях з іншими людьми. Для того, щоб взаємини між двома людьми розвивалися, необхідний внесок обох сторін у взаємодію, що відбувається між ними. Цей внесок не обов'язково повинен бути в однаковій мірі. Наприклад, вчителька вкладає свої знання, свою кваліфікацію і ентузіазм у навчання учнів, а ті, у свою чергу, вкладають свою увагу і зусилля в навчання. Мати вкладає всю свою турботу в свого малюка, а той їй відповідає взаємною любов'ю.

Взаємовідносини ніколи не зберігаються в односторонньому порядку і майже ніколи не руйнуються в односторонньому порядку. Для того, щоб відновити зруйновані взаємини, обидві сторони повинні взяти на себе певні зобов'язання.

Взаємовідносини - це не просто набір вчинків або зовнішніх впливів. Взаємовідносини - це обмін життям, це взаємовідносини духу. Згадайте, коли ви говорили з кимось і розмова дійсно вдалася. Ви були в одному ритмі, на одній хвилі, в одному дусі - можна називати це як завгодно. Після цього ви відчували впевненість, щастя, радість, якусь наповненість. Насправді, сталося те, що ви стикнулися з духом іншої людини. Але іноді, спілкуючись ви відчуваєте, ніби між вами невидима скляна стіна, ви всього лише обмінюєтеся словами. Після такої розмови з’являється стомленість, змученість, ви відчуваєте себе вибитим із колії. Ви намагалися досягти духу іншої людини, але були поставлені у глухий кут.

У взаємовідносинах неважливо, якими людьми вони будуються (талановитими або скромними в своїх здібностях, багатими чи бідними, освіченими або малоосвіченими) - важливо те, скільки часу люди присвячують роботі над побудовою своїх взаємовідносин.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 5


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше