Як допомогти невіруючому чоловікові прийняти Господа у своє серце?

Вам буде потрібно багато терпіння й любові, щоб допомогти невіруючому чоловікові прийняти Господа у своє серце. Але це – єдиний шлях, щоб відбулися зміни у відносинах між вами та чоловіком.

A5_fam1.jpgБиблія говорить: «віруй у Господа Ісуса, і спасешся ти і твій дім» (Дії Апостолів 16:31). Коли ми приймаємо рішення вірити Господу під час зіткнення з будь-якою проблемою, приходять випробування, пов'язані саме з тими речами, у що ми віримо. Проводячи нас через них, Бог чекає від нас вірності та наполегливості у молитві, щоб благословити навіть більше, ніж ми просимо від Нього. Наш Отець бажає, щоб ми зростали духовно та удосконалювалися.

Ісус навчав своїх послідовників, як робити, здавалося б, неможливі речі. «Майте віру в Бога. Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: Двигнись і кинься у море, та не сумніватиметься у своїм серці, лише віруватиме, що станеться те, що каже, - то буде йому так. Тому й кажу вам: Усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, - і буде вам так.» (Мк. 11:23,24). Але при цьому необхідно пробачати, «як маєте щось проти кого-небудь» (вірш 25).

Моліться Богу, просіть, щоб Він врятував вашого чоловіка, щоб його серце відкрилося для Божої благодаті. Просіть допомоги у Господа, щоб змінитися й самій – не кричіть на чоловіка, будьте терплячою, не платіть злом на зло, не цурайтесь та не протиставляйте себе (віруючу) чоловікові (грішникові). Пам'ятайте, насильство заради любові вбиває любов. Але якщо він помітить, що ваша віра допомагає вирішенню сімейних проблем , якщо він побачить, що після церкви ви повертаєтеся світліше, ніж пішли туди, якщо він побачить, що ваш духовний світ став багатшим й глибшим, то поступово він прийде до віри. Якщо ваш чоловік потребує фізичної допомоги або моральної підтримки, допомагайте йому.

Так чинити зовсім не просто, але Бог завжди поруч з людиною, яка підкоряється Йому та слухається Його Слова.

Наступна стаття: Критика руйнівна
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше