Як підготуватися до шлюбу?

Головна мета шлюбу - стати благословенням в сім'ї. Для цього потрібно розвивати себе у різних напрямках

В першу чергу, це стосується емоційної сфери. Прагніть до того, щоб ще до весілля ви навчилися контролювати свої негативні емоції в питаннях самооцінки, самовідданості, депресії, гніву, імпульсивності. Хтивість також не повинна бути присутньою в сім'ї. Розвивайте себе на підставі Божого Слова, відновлюючи себе, як особистість, створену за образом і подобою Божою. Навчіться приймати себе і любити себе, ніколи не сумніваючись у любові Божої.

Важливо також набути навичок спілкування з іншими людьми, у тому числі і з протилежною статтю. Вчіться вести бесіду, уважно слухати співрозмовника, висловлювати свої думки так, щоб він вас зрозумів. Величезну допомогу в становленні щасливої родини вам надасть вміння вирішувати конфлікти. Конфлікти треба вирішувати методом обговорення. Будьте завжди ввічливою людиною.

Духовна сфера в шлюбі також відіграє важливу роль. Присвячення Богу має бути на першому місці. Також має бути посвята конкретній помісній церкві і служінню. Для сім'ї є дуже важливими спільні духовні цінності. Вони сприяють довірі й передбачуваності. Непередбачуваність може призвести до втрати довіри в сім'ї.

Розвивайте свій інтелект та мислення, вчіться думати.

Навчіться дружити набагато раніше, ніж створюєте сім'ю. У родині дружба - головна складова. Розвиваючи дружні відносини, ми вчимося розуміти людей, прощати, довіряти їм, бути підзвітними, але не контролювати один одного. Дружба допомагає нам відчути себе прийнятими іншими людьми. У дружбі ми на максимум вчимося взаєминам.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше