Як побудувати взаємовідносини з Богом?

Все, що йдеться про взаємини з людьми може бути застосовано і до взаємин з Богом. Важливо розуміти, що Бог бажає бути з нами в активних взаємовідносинах і зробив усе, що потрібно для цього. Але ці взаємини будуть діяти тільки тоді, коли ми будемо готові брати активну участь в них.

Природньо, внесок Бога у розвиток взаємин необмежений за благодаттю та розміром, проте їх якість залежить також і від того, що ми вкладаємо у них. А нам необхідно вкладати те, без чого неможливі будь-які взаємини - самих себе. Ми можемо провести багато годин у читанні Біблії й молитві, але якщо нашого серця не буде у цих заняттях, якщо наш дух не буде задіяний з Богом, - не буде і взаємин, а всі ці заняття нам швидко набриднуть.

Якщо вже у стосунках із людьми, коли ми торкаємося людського духу, ми отримуємо величезну радість, то яке щастя наповнює нас, коли наш дух з'єднується з Духом Божим! Це - вічне життя, це - джерело живої води! Як можна досягти цього? Просто віддавайте усього себе, свідомо і постійно будуйте свої взаємини з Ним. Коли такий настрій присутній у наших молитвах і поклонінні, ми все більше й більше наближаємося до Нього, а Бог наближається до нас.

"Наблизьтеся до Бога, то й Бог наблизиться до вас" (Іак. 4:8)

У світі зараз більше семи мільярдів чоловік, але якимось неймовірним чином Бог приділяє тобі Свою неподільну увагу і ти можеш відчувати Його підтримку і розуміння. Який великий наш Бог!  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -5


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше