Як побудувати взаємовідносини з Богом?

Віддавайте Богу усього себе, свідомо і постійно будуючи свої взаємовідносини з Ним

a5_pokl1_250Все, що йдеться про взаємини з людьми може бути застосовано і до взаємин з Богом. Важливо розуміти, що Бог бажає бути з нами в активних взаємовідносинах і зробив все, що потрібно для цього. Але ці взаємини будуть діяти тільки тоді, коли ми будемо готові брати активну участь в них. Природньо, внесок Бога у розвиток взаємин необмежений по благодаті і розміру, але їх якість залежить також і від того, що ми вкладаємо в них. А нам необхідно вкладати те, без чого неможливі будь-які взаємини - самих себе.

Ми можемо провести багато годин в читанні Біблії і молитві, але якщо нашого серця не буде в цих заняттях, якщо наш дух не задіяний з Богом, - не буде і взаємин, і всі ці заняття нам швидко набриднуть.

Якщо вже у взаєминах з людьми, коли ми торкаємося людського духу, ми отримуємо величезну радість, то яке тріумфування приходить, коли наш дух стикається з Духом Божим! Це - вічне життя, це - джерело живої води!

Як можна досягти цього? Просто віддаючи всього себе, свідомо і постійно будуючи свої взаємини з Ним. Коли це присутнє в наших молитвах і поклонінні, ми все більше і більше наближаємося до Нього, а Бог наближається до нас.

"Наблизьтеся до Бога, то й Бог наблизиться до вас" (Іак. 4:8)

У світі зараз більше семи мільярдів чоловік, але якимось неймовірним чином Бог приділяє тобі Свою неподільну увагу і ти можеш відчувати Його підтримку і розуміння. Який великий наш Бог!  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений