Їй необхідно, щоб з Нею розмовляли

Розмова задовольняє емоційну потребу жінки, він також допомагає парам повідомляти один одному про свої потреби і дізнаватися, як задовольняти потреби один одного

Кожній жінці окрім ніжності й уваги необхідно, щоб з нею розмовляли, тому що у жіночій психіці розмова асоціюється з проявом ніжності. Така її природа, такою її створив Бог (Буття 1:27).

Не всі чоловіки знають про те, що бесіда задовольняє найважливішу потребу жінки. Без розмови зберегти атмосферу любові й глибокі фізичні відносини, яких потребують обидва партнера, просто неможливо! Тому кожен так любіть свою дружину, як самого себе (До Ефесян 5:28). Проявом любові і турботи є по-перше, розуміння, а по-друге - власне, задоволення потреб свого чоловіка(дружини) так, як ти хочеш, щоб він(вона) задовольняв(а) твої.

У період побачень і залицянь закохані мають перед собою дві основні, хоча і не завжди усвідомлені цілі: обидва прагнуть краще пізнати один одного, і дати один одному зрозуміти, як сильно вони подобаються один одному. Чоловік, зокрема, надзвичайно цікавиться, він хоче знати, що зробить його подругу щасливою й задоволеною. Це показує, як сильно він її любить і думає про неї. Чому ж після весілля все це кудись повинно зникати?

Зрозуміло, після весілля обставини можуть змінитися, виникають проблеми. Але подружжя, що хочуть зробити свій шлюб щасливим, виконують ці функції і цілі протягом всього свого життя. Якщо чоловік всерйоз хоче задовольнити потребу дружини у відчутті близькості з ним, він приділить достатньо часу і уваги спілкуванню з нею. Бо вона відчуває зв'язок з чоловіком до тих пір, поки прояви ніжності і бесіди тривають день у день.

Бесіда, яка задовольняла би потреби жінки, повинна бути зосереджена на подіях її дня, людях, з якими вона, можливо, зустрічалася, і, найголовніше - на її відчуттях з цього приводу. Жінка хоче вербальної уваги, але вона з готовністю приділяє таку ж увагу своєму чоловікові. Якщо подружжя не проводять багато часу разом, і чоловік не бажає розмовляти з дружиною, вона зазвичай втрачає емоційний зв'язок, який створюється внаслідок особистого спілкування з чоловіком. Це не означає, що чоловік і дружина повинні проводити кожну секунду разом і все робити разом. Мають бути інтереси, спільні для обох партнерів, якщо вони хочуть мати гарне спілкування.

Як  навчитися мистецтву бесіди? Можливо, наступні поради вам будуть корисними.

Консультанти з питань шлюбу і сім'ї рекомендують чоловікам щотижня приділяти своїм дружинам не менш п'ятнадцяти годин безроздільної уваги. Це час, коли чоловік і дружина повністю сфокусовані один на одному. При цьому важлива сама атмосфера спілкування, яка дозволяє висловити любов один до одного.

Що підходить для спілкування. Бесіда, поки ви їдете в машині; спільне прийняття їжі, якщо вам не доводиться відволікатися на дітей або інші фактори; походи у ресторан; спільні прогулянки; катання на човні; сонячні ванни на пляжі.

Що не підходить для спілкування. Перегляд тригодинного фільму; будь-які розважальні заходи, що вимагають напруженої уваги; багато фізичних вправ, оскільки вони ускладнюють розмову.

Подружжя може включати в цей період часу і інші заходи, але головним заняттям повинен бути особиста розмова наодинці, без дітей або друзів.

Чого ж варто уникати і до чого слід прагнути в бесіді?

Не можна використовувати розмову з метою отримати бажане за рахунок подружжя, для покарання, приниження чоловіка або для того, щоб нав'язати свій образ думок. Не варто в розмові зациклюватися на помилках - минулих або справжніх.

Найбільшу користь принесе бесіда, у якій чоловік і дружина виявляють безроздільну увагу один до одного, показують інтерес до улюблених тем розмови свого подружжя. Важливо також розвивати здатність розуміти думки і бажання своєї другої половинки.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше