Перше, чого потребують чоловіки у шлюбі - сексуальної задоволенності

Щоб подружжя довго і щасливо перебувало у шлюбі, важливо дотримуватися Божих принципів і виконувати кожен свою роль у сім'ї, задовольняючи потреби один одного так, як вам би хотілося, щоб він (вона) задовольняв(ла) ваші. Тоді у сім'ї буде Божий мир, спокій, лад і справжня свобода.

«Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина. Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина. Не вхиляйтесь одне від одного, хібащо дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням. А це говорю вам як раду, а не як наказа» (1 до Коринтян 7:3-6).

Щоби задовольняти потреби свого чоловіка, жінці важливо знати, що перше без чого він не може жити - це сексуальна задоволенність. Йому це вкрай необхідно. Такою є сутність чоловіка. Таким створив його Творець (Див. Буття 1:27).

«І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх».

Коли чоловік обирає собі жінку, він дає їй обіцянку залишатися вірним їй усе життя. Тобто, він вірить, що жінка буде його єдиною сексуальною партнершею "допоки смерть не розлучить нас". Він приймає на себе таке зобов'язання, оскільки упевненний, що вона також зацікавленна у ньому в сексуаньному сенсі, як і він у ній. Він розраховує, що вона буде сексуально досяжною для нього, коли йому необхідно буде "зайнятися коханням", і буде задовольняти його сексуальні потреби так, як вона розраховує на нього у задоволенні її емоційних потреб. Якщо жінка не бажає задовольняти цю його життєво важливу потребу, чоловік опиняється неначе у вирі і йому не має за що ухопитися. Він почувається обдуреним. І може дійти висновку, що однією з найбільших помилок його життя було - ввіряти себе такій жінці. Часто чоловіки не витримують і знаходять секс на стороні.

У багатьох жінок є одна спільна і широко поширена проблема: звичайна жінка розуміє глибоку потребу чоловіка у сексі не більше, ніж звичайний чоловік розуміє глибоку потребу своєї жінки у проявах ніжності. Проте, абсолютне підгрунтя міцного шлюбу полягає у принципі обопільності: ніжність для неї і секс для нього. Якщо ви дбаєте про свого чоловіка (дружину), то не повинні використовувати або відцуратися його (її)  через свої егоїстичні спонукання або завдяки невігластву. Жінка не може насолоджуватися своєю роллю у шлюбі, якщо її чоловік не отримує задоволення від своєї. Якщо вони обидва намагаються вислухати один одного і погоджуються змінюватися, якщо це потрібно, тоді подружжя може звільнитися від цього неприємного протиріччя.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений