Люблю книгу сию
КОНФЕРЕНЦІЯ ЗЦІЛЕННЯ!
18-21 липня 2024 р., м. Київ, вул. Малинська, 16
Для Бога немає нічого неможливого. Він хоче й може зцілити кожного.
Не пропустіть час зцілення й чудес від Бога! Чотири дні в атмосфері Божої слави! П’ять спікерів, через яких Господь потужно проявляє Себе по всьому світу.
Дізнайтесь більше про конференцію
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу
Підбадьорення, молитовна підтримка!
Дізнайтесь більше
Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає
Господи! Что за книга это Священное Писание, какое чудо и какая сила, данные с нею человеку!.. И сколько тайн разрешенных и откровенных! Люблю книгу сию! Гибель народу без Божьего Слова, ибо жаждет душа сего слова и всякого прекрасного восприятия.