Чому в моєму житті так багато проблем?

Помилка полягає у тому, що людство шукає спокій в чомусь зовнішньому, відчутному і не бажає заглибитися у свою власну душу

Кожна людина в своєму житті зустрічається з проблемами. Хвороби, страхи, фінансові труднощі, депресії, кризи. Тільки-тільки позбувся однієї проблеми, як з іншого боку насідає інша, а то і відразу декілька.

Чому в моєму житті так багато проблем?Хоча технічний прогрес і досягнення науки зробили світ більш безпечним, а умови життя - сучасними, життя стало більш важким і заплутаним. Люди відчувають все більшу тривогу. Щоб заглушити внутрішню порожнечу, деякі намагаються наповнити свій розум знаннями, інші прагнуть набити гаманці грішми, а треті - шукають радості у спиртному і наркотиках. Все це призводить до розчарування і нових проблем.

Помилкове мислення полягає в тому, що людство не бажає заглибитися у свою власну душу. Люди бояться того, що можуть побачити там і хочуть звинуватити цей неспокійний світ в тому, що їх дух не знаходить спокою. Однак зцілення повинно починатися з їх власних сердець. Себелюбство стало причиною гріховної неслухняності перших людей, Адама і Єви. Воно і сьогодні продовжує тягнути людину до гріха, призводячи її до відчаю, неспокою та стражданням.

Але вихід є. Замість того, щоб бачити себе у центрі свого існування, вам необхідно звернутися до Бога і зробити Його метою свого життя. Якщо у вашому житті буде Бог, всі його аспекти будуть пов'язані з Ним (як спиці з віссю колеса). Тоді ваше життя стане цілісним і значущим. Ви отримаєте мир і спокій навіть серед неспокою і проблем, що оточують вас.

"Нас тиснуть звідусіль, але ми не пригноблені; ми в труднощах, та ми не втрачаємо надії;" (2 Кор. 4:8)

Наступна стаття: У чому сенс життя?
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений