Что важно знать будущим родителям?

Сьогодні люди особливо не замислюються, навіщо їм дано дар - народження дітей. Всі сприймають це, як природний процес для жінок, які досягли певного віку, і що діти з'являються на світ просто внаслідок взаємовідносин між чоловіком і жінкою. Дуже мало людей готують себе до відповідальності стати батьками (татом, мамою).

Так було не завжди. Бог є автором і творцем сім'ї. І якщо ми хочемо мати щасливе сімейне життя, нам потрібно знати, що Бог говорить з цього приводу. В Біблії можна отримати Його інструкції щодо мети та шляхів створення родини. Спочатку Бог створив чоловіка і жінку, і благословив їх на шлюб (Буття 1:27, 2:22-24). І тільки через час, невідомий для нас, у Адама і Єви з'являються діти. Сьогодні суспільство цілком нормально ставиться до народження дітей поза шлюбом (цивільний шлюб) або до явища матерів-одиначок. На Заході пішли далі: дозволяють всиновлювати дітей «сім'ям» сексуальних меншин. Як ви думаєте, ким стануть такі діти, коли виростуть? Звичайно ж, вони будуть схожі на своїх батьків.

Ще один аспект. Сподобалося б вам, якби ваші батьки запланували вас тільки тому, що зараз держава за це дає великі гроші, і ви можете таким шляхом вирішити свої матеріальні проблеми. Або ваша мама захотіла одружитеся з вашим татом і вибрала шлях - завагітніти, щоб хлопець з почуття провини одружився. Чи буде така сім'я щасливою? Ви самі знаєте відповідь.

Дитина не є інструментом для вирішення наших егоїстичних бажань. Мати, яка народжує дитину «для себе», не думає про благо дитини, а тільки про себе, задовольняючи свій материнський інстинкт. Потім така мати постійно твердить дитині про те, як багато вона для нього зробила, і тому вона не повнна її засмучувати, але завжди виконувати її бажання. В результаті дитину «переслідує» постійне почуття провини. Навіть питання про створення власної сім'ї свого сина або дочки мама вирішує сама, позбавляючи його (її) вибору в особистому житті. Це добре - любити, піклуватися, прислухатися до порад мами, але необхідно жити своїм життям, а не рішеннями мами. Досвід показує, що це нещасні люди, які ніколи не одружуються, а живуть все життя з мамою, і ніколи не досягають зрілості. Деякі одружуються, але якщо не виходять з під впливу такої «материнської любові» (контролю), - через деякий час розлучаються.

Багато людей так діють через незнання, але це нічого не змінює. Ми відповідаємо за тих, кого народили і виховали. Дитина є міні-копією своєї сім'ї. Для того, щоб стати повноцінною особистістю, є необхідним вплив і тата, і мами, а також атмосфера любові в сім'ї, без якої ніщо не має сенсу. Якщо цього немає, то сім'я ще не готова до народження або усиновлення дітей. Діти не вирішують проблеми, які існують в сім'ї, а ще більше виявляють їх наявність.

Відповідальність батьків не тільки нагодувати, одягнути, дати освіту, а й допомогти дитині виявити закладені в ньому таланти і потенціал. Дитині необхідно допомогти відбутися, приготувавши його до виконання Божого плану на його життя, тому що воля Божа «добро, приємність та досконалість». Ми, як батьки, повинні своїм життям показати приклад для наслідування, шлях по якому наші діти підуть і не заблукають. Хай допоможе нам Бог!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений