Що очікує мене в майбутньому?

Майбутнє з Господом дає надію, радість і захист

Криза. Невпевненість у завтрашньому дні. Страх. Депресія ... Що буде з нами завтра? Що буде через місяць, через рік, через 10 років? Багато людей кожен день задають собі такі питання, намагаються заздалегідь дізнатися, що їх чекає. Ось чому так популярні астрологи, провісники, ворожки ... Люди витрачають свої зусилля і гроші, щоб заздалегідь дізнатися про своє майбутнє. 

Що очікує мене в майбутньому?Так багато зусиль докладається до того, щоб дізнатися про майбутні події цього життя, і мало хто замислюється про те, що чекає їх, коли це короткочасне земне життя закінчиться. Одна людина сказала: "Не намагайтеся змусити мене повірити і не моліться за мене. Коли я помру, то потраплю лише в одне місце - 2 метри під землею".

"Не хочемо, брати, залишати вас у незнанні щодо померлих, - щоб ви не сумували, як інші, що не мають надії. Бо коли ми віруємо, що Ісус умер і воскрес, тож так і тих, які поснули в Ісусі, Бог приведе з ним" (1 Солун. 4:13-14)

У цьому місці Писання говориться про померлих, які вірували в Бога. Вони воскреснуть також, як і Христос, і будуть з Ним. Слово Боже пропонує втішатися і очікувати моменту, коли ми "будемо з Господом завжди" (1 Солун. 4:17).Про тих, хто в цьому світі обирає віддано служити Богу, Він говорить

"Ні голоду, ні спраги не матимуть уже більше, і не палитиме їх ні сонце, ні жадна спека, бо Агнець, що на середині престола, пастиме їх і водитиме їх на живі джерела вод, і витре Бог усяку сльозу з очей їхніх!" (Откр. 7:16-17).

Також Бог говорить, що всі нужденні та обтяжені вже тут, в цьому житті, знайдуть спокій своїм душам, якщо вони прийдуть до Ісуса (Матт. 11:28). Тепер не потрібно боятися, не потрібно з тривогою очікувати. Бог обіцяє дбати про вас! Майбутнє з Господом дає надію, радість і захист.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений