Бути виконавцем Слова

"Біблія дана нам не для того, щоб збільшити наші знання, але для того, щоб змінити наше життя" (Д. Муді)

Слово Боже призначене в першу чергу для зміни нашого характеру. Його мета - привести нас у повне підкорення Ісусові Христу. Всі наші успіхи у вивченні Біблії не матимуть ніякої цінності, якщо при цьому ми залишаємося такими ж, як і були, а наші серця не змінюються, не стають все більш схожими на Христа. Для нас дуже важливо не просто слухати або читати Слово Боже, але також і робити те, що це Слово говорить.

"Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють." (Якова 1:22)

Часто тобі буде важко навіть зрозуміти по-справжньому Слово Боже до тих пір, поки не почнеш виконувати Його. Іноді ми зустрічаємо людей, яких можна назвати ходячою Біблійної енциклопедією. Їх голова переповнена безліччю біблійних і теологічних понять. Але з цього не виходить нічого хорошого, так як вони, на жаль, не застосовують свої знання щодня практичному житті. 

Тому, коли читаєш Біблію, проси Господа навчити тебе застосовувати отримані знання:

"Як я можу застосувати це Слово в моєму житті?", "Як я можу використовувати ці знання для допомоги іншим людям?"

Якщо в процесі читання Біблії ти отримуєш одкровення Духа Святого (слово "Рема"), зупинись на деякий час, щоб помолитися і поміркувати над тим, що тобі особисто потрібно з ним робити. Це дуже важливо, тому що з часом отримане одкровення може стати не таким яскравим і навіть забутися. Роби те, що Бог відкриває тобі відразу, не відкладаючи. Може так статися, що в подальшому сприятливого часу для цього вже ніколи не настане. 

"Якщо це знаєте, блаженні ви, якщо таке чините." (Івана 13:17)       

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений