Як зрозуміти, чи люблю я по-справжньому?

Справжня любов бажає зробити іншу людину щасливою і прагне віддавати.

Коли ти готуєшся вступити у шлюб, тебе буде цікавити особистість обранця або обраниці, його (її) душа, якості характеру. Справжня любов - твереза. Вона виростає повільно, має глибоке коріння. Поступово тобі буде подобатися все більше і більше якостей в цій людині. Якщо любов справжня, то розкриваються кращі твої якості.

При закоханості інтерес до людини то згасає, то спалахує. Коли ти захоплений, то інші тобі не важливі, об'єкт закоханості в центрі твоєї уваги. Коли ти дійсно любиш, то відносини з іншими людьми залишаються також важливими. При цьому твій коханий стає для тебе найважливішою і близькою людиною.

Відсутність коханої людину тільки загострює почуття, які витримують випробування часом. У любові сварки з часом стають все рідше, але при закоханості - частіше. Коли ти любиш по-справжньому, то думаєш про іншу людину як про єдине ціле з тобою. При закоханості ти розглядаєш іншу людину окремо. Закоханість егоїстична і корислива. Любов бажає зробити подружжя щасливим і прагне віддавати.

"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить, ніколи любов не перестає"  (1 Коринтян 13:4-8) 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше