Які принципи лежать в основі подружніх взаємовідносин?

Сім'я буде міцною і щасливою, якщо взаємовідносини між подружжям будуються на принципах Божих. Перерахуємо декілька найбільш важливих з них.

Чоловік з перших днів бере на себе відповідальність за забезпечення сім'ї. Дружина цьому всіляко сприяє, завжди і у всьому віддаючи першість своєму чоловіку. Мислення пари направлене на створення єдності один з одним. Говорити слова любові - це добре, але проявити любов в турботі про іншого - набагато краще. Створивши сім'ю, подружжя вчиться жити разом, пізнаючи один одного. Адже сім'я створюється на все життя, а в житті буває багато складних ситуацій, коли уміння розділити проблему на двох допоможе гідно здолати будь-які труднощі.

У Біблії написано: "Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його"(Приповісті 14:1). Що означає улаштовувати свій дім? Це прагнути до того, щоб у домі був мир, а в серці - любов. Це означає уміти вислухати чоловіка, підтримати його та ніколи ні з ким не обговорювати його слабкі сторони, а навпаки скрізь виставляти його достоїнства, щоб не втратити гідність чоловіка в будь-якій ситуації.

Дуже важливим у родинному житті є уміння запобігти сварці або не дати їй розгорітися, якщо вона вже виникла. Після того, як емоції стихнуть, слід розібратися або вирішити суперечливу ситуацію. При цьому можна звернути увагу на негативну або неправильну поведінку чоловіка (дружини), але лише наодинці і спокійним тоном.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений