Чи помилився Бог, створивши тебе чоловіком?

Ми всі народжуємося у цей світ відповідно до задуманого Творцем плану, хоч деякі люди і думають, що Творець помилився

"І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий він її створив, як чоловіка та жінку створив їх. І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: плодіться і розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі " ( Буття 1:27,28 ).  

Згідно з цим віршем, все в цьому світі народжує собі подібне.

"І земля траву видала, ярину, що насіння розсіває за родом її, і дерево, що приносить плід, що насіння його в нім за родом його …" ( Буття 1:12 )

Поки на Землі не з'явився гріх, в людському роді не було перекручень. Але оскільки диявол нічого не винаходить, а тільки псує, обманюючи людей, то після гріхопадіння з'явилися люди, які думають, що Бог помилився з їх статтю та, як наслідок, приймають на себе образ гомосексуаліста, лесбіянки, а то і зовсім змінюють стать. Такі люди повірили в брехню і стали її рабами. На сьогоднішній день це - велика проблема, з якою суспільство впоратися не може. Ворог, диявол, продовжує сіяти брехню і перекручувати розум людей - через різного роду інформацію, фільми тощо , як би непомітно замінюючи істину брехнею. Але у Бога є відповідь!

Як ми бачимо з Біблії, у цього рабства є кілька причин.

1-а описана у посланні до Римлян 1:21-32

Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання, бо пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилось нерозумне їхнє серце. Називаючи себе мудрими, вони потуманіли, і славу нетлінного Бога замінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів. Тому й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої. Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш як Творцеві, що благословенний навіки, амінь 

Отже, Бог залишив їх на волю їх ганебних пристрастей, і в результаті жінки замість природних відносин стали робити те, що противно їх природі; чоловіки теж замість природних відносин з жінками стали розпалюватися пристрастю один до одного; чоловіки з чоловіками роблять ганебні речі і самі в собі отримують покарання за своє збочення.

A оскільки Богопізнання вони порахували чимось непотрібним, то Бог залишив їх на сваволю їх зіпсованих розумів, допустивши їм робити те, чого робити не повинно. Вони сповнені всякої неправедності, зла, жадібності, ганебності; сповнені заздрості, убивства, чвар, обману, підступності, пліток. Вони наклепники, богоненавидники, нахабні, пихаті, хвалькуваті, винахідливі на зло, непокірні батькам; немає в них ні розуму, ні віри, ні любові, ні ласки. Боже ставлення їм відомо: всі, хто живе таким життям, варті смерті, але вони не тільки самі продовжують грішити, але і схвалюють інших, що поводяться так само."

У Біблії ми можемо побачити, що очікує таких людей - духовна смерть.

2. Як наслідок з першої причини - причина друга: часто діти ростуть в такому розбещеному середовищі і не бачать іншого зразка для наслідування. Саме тому не можна давати дозвіл на усиновлення одностатевим «сім'ям»: подібне породжує подібне.

"Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. Отож бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх." (Матвія 7:18 17 )  

3. Існують і причини спадкового характеру, прокляття в житті людини. Таким людям потрібна духовна допомога - консультація, молитва і перебування в Слові Божому для відновлення і перетворення розуму.

"І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа - добро, приємність та досконалість." (До Римлян 12:11-12)

"І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить". (Івана 8:32)  

Куди приходить світло, звідти йде тьма. Людина народжується в цей світ як чистий аркуш паперу, на якому пишуть оточуючі. І найчастіше людина є плодом того або тих, хто мав на нього найбільший вплив - батьків, вихователів дитячого садка, шкільних вчителів, інституту, прочитаних книг і середовища, в якому він формувався і зростав.

4. Ще бувають випадки насильства над дітьми, ранньої розбещеності (порнографія та ін.) Некорисно батькам оголюватися перед своїми дітьми і дозволяти їм чіпати інтимні місця дорослих і свої також. Дуже важливо, щоб батьки займалися вихованням дітей - згідно їх статі, даючи їм відповідні імена, вкладаючи з дитинства їм відповідальність і якості, якими вони повинні володіти. У цьому, найкращим є особистий приклад. Не можна одягати хлопчиків в дівчачий, а дівчаток - в хлопчачий одяг.

Давайте не будемо заважати нашим дітям своїми неправильними очікуваннями. Якщо ви чекали хлопчика, а народилася дівчинка -– не відносіться до неї, як до хлопчика – і навпаки. Батьки, це перш за все, ваша відповідальність виховати своїх дітей згідно їх статі, щоб потім не шукати винних. Нехай дасть вам Бог мудрості, одкровення та терпіння. А якщо ви вже щось проминули, просіть Божої благодаті та допомоги для перетворення. Якщо Бог це зробив з нами, Він сильний допомогти і вам! Бог за нас і готовий допомогти всім, хто шукає Його!

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений