Довгий шлях до пізнання Бога

Саме у той момент, коли життя для мене втратило будь-який сенс, я познайомилася з Богом…

Я познайомилася з БогомМій шлях до пізнання Бога був довгим і важким. Спочатку я потрапила до церкви, де не було Духа Святого, проте Слово вивчати і проповідувати там змушували дуже наполегливо. Я слухняно робила все, що від мене вимагали, але заплутувалася все більше і більше. У житті нічого не мінялося, але виникло ще більше нерозуміння. Дочка, яка прийшла слідом за мною до церкви, через рік пішла, не витримавши тиску. На питання ніхто не відповідав, всіх відсилали до Біблії.

Від такого життя я не просто молилась, я заволала до Бога. Щодня рано вранці, стоячи на колінах, я ридала перед Богом і просила допомоги. Я багато говорила Богу, але не вміла слухати Його. Я боялася піти з цієї церкви, тому що нас залякували. Але настав момент, коли я все-таки не витримала і вирішила піти. Я повідомила про це своєму лідерові і мені призначили зустріч, щоб поговорити зі мною.

Цей день я ніколи не забуду. Рано вранці я встала на молитву. З моїм серцем почало творитися щось неймовірне: з очей струмками полились сльози, я плакала і плакала і нічого з цим не могла вдіяти. Нарешті, мої сльози вичерпалися, і я почала славити Бога. Я проспівала Йому все пісні, які знала, сказала все слова, які знала, і після цього мені дуже захотілося відкрити Біблію. Здається, вона сама відкрилася на книзі Дій апостолів, і я почала читати. На восьмому вірші у мене виникло непереборне бажання записувати.

Зустріч з лідером була призначена на 5 годині вечора, а о 4 годині я зупинилася. Подивившись на свої записи, я зрозуміла, що це вчення про Духа Святого. В нашій церкві ніхто не вчив про Нього. У цей день цього мене вчив сам Господь. Мій стан було таким, що хотілося обійняти весь світ. Мені здавалося, що зміни відбулися в усьому світі. Але зміни відбулися тільки в мені.

Так відбулося моє хрещення Духом Святим. Коли я бігла на зустріч з моїм лідером, я думала: тепер нікуди не піду, тепер все буде по-іншому. Але ні моя лідер, ні всі інші лідери церкви не розуміли, що зі мною відбувається. Парафіяни церкви приходили прямо до мене додому, щоб послухати мою розповідь.

Незабаром Господь дав мені бачення. Я побачила зелений, залитий сонцем луг, але я знала, що рухатися не можна, тому що під зеленим килимом - болото. І раптом я почула як би трубний голос: "Війна, рятуйтеся!" Я чітко розуміла, що рухатися по болоту не можна. Усередині піднявся страх: "Що робити?" І тут я побачила, як передо мною у вільному польоті пропливають дуже красиві звірі. Я простежила за їх польотом і побачила, що вони приземляються на тверду, - і я стала на неї. Спочатку я вирішила, що бачення стосується мене, і Господь поставить мене на Його дорогу, але незабаром я зрозуміла, що бачення стосується церкви і я повинна сказати про це пастору. У церкві його називали «лідер церкви», і мене до нього ніхто не пускав. Я чомусь всім говорила такі слова: «Навіть, якщо ви поб'єте мене камінням, я все одно буду говорити». І Бог дав мені таку можливість - я говорила.

Все це тривало протягом 3-х місяців. У цей час раптово помер мій чоловік, і я провалилася в суцільну біль ... Вона поглинула мене всю цілком ... І коли я була в цьому стані, через місяць після смерті чоловіка, лідери церкви прийшли до мене і оголосили, що я відрізана від церкви без права спілкування.

Вижила я завдяки тому, що Господь випереджаючи ці події, наповнив мене від Свого джерела, охрестивши Духом Святим, в якому я і черпала сили. Слава Йому!

Інші свдоцтва Анни

Основна стаття: Наші консультанти
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше