Чи може християнин брати участь у військових діях?

Коли в країні виникає надзвичайна ситуація і ворог реально загрожує життю й благополуччю людей, тоді всі ті, хто здатний до війни, мають піднятися на її захист.

В Біблії зустрічаємо багато прикладів, коли божі люди брали участь у війнах. Так, наприклад, вчинив Ісус Навін (Книга Ісуса Навіна 10:7-10), багато воював цар Давид (1 Самуїла 19:8) та інші царі. Ісус Христос також згадував про застосування зброї для захисту свого маєтку.

"Коли хтось сильний та озброєний пильнує свого двору, його майно в безпеці. (Луки 11:21).

Важливо пам'ятати, що Бог проти війни загарбницької, війни, де переслідуються користолюбні інтереси. У Біблії описується багато випадків, коли подібні "завойовники" були розгромлені, отримавши"що заслужили".

Звичайно ж, в будь-якій війні є жертви. І кожна людина, маючи вкладене в неї Богом бажання жити вічно, не хоче вмирати. Але якщо подивитися з іншого боку, то захищати слабких і немічних – це прояв любові Божої до них. І християнам слід бути готовими до цього. Адже сам Господь не пошкодував життя Свого, рятуючи нас від смерті. Він сказав:

"Ніхто неспроможен любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Від Івана 15:13)

Бог обіцяє Свій захист під час військових дій також, як і в будь-якій іншій критичній ситуації. Від людини вимагається віра й надія на Господа.

"Нехай і облогою стануть проти мене, не настрашиться моє серце; нехай і війна настане проти мене, навіть тоді буду я уповати...." (Пс.27:3)

"Нехай і тисяча упаде біля тебе і десять тисяч праворуч від тебе, – до тебе не підійде. Ти лиш очима споглянеш – і кару грішників побачиш. Бо Господь – твоє прибіжище,'; Всевишній – твій захист" (Пс.91:7-9)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений