Батько - захисник родинного благополуччя

У нашій культурі люди зазвичай ототожнюють хороше батьківство із здатністю забезпечити сім'ю всім необхідним. Це правильно. Але це не єдине, що визначає хороше батьківство. На жаль, у гонитві за матеріальним благополуччям отці дуже мало часу приділяють спілкуванню зі своїми дітьми. Тут важливо знайти золоту середину. Ваші дружини і, особливо, діти потребують не лише одягу, їжі, сучасного облаштування в домі. Але перш за все, їм потрібне спілкування і розуміння з вашого боку.

Хороший батько працює над тим, щоб збалансувати час, котрий він проводить із родиною, і пріоритети в роботі. Захист сім'ї під час кризи, в яку потрапляє родина, також є відповідальністю батька. Отці захищають своїх дітей не лише від бідності, але й від негативного впливу навколишнього світу. Вони навчають своїх дітей правильно встановлювати границі в тому, що добре і що погано, допомагають їм виробити правильне відношення до негативних явищ у житті суспільства. Вчать вибирати добро і відмовлятися від зла.

Також важливо докладати зусиль, щоб ваш дім був безпечним місцем для вашої сім'ї, бажаним місцем, де люблять, поважають і підтримують. Можливо, криза, з якою зустрічається ваша сім'я вам особисто здається не дуже великою, але для вашої дитини криза може виявитися дуже руйнівною. Будьте завжди поруч, щоб зрозуміти вашого сина або доньку, надаючи необхідну допомогу в тому, чого вони потребують. Підтримка батька у важкі часи допоможе маленькій людині зрости рішучою та впевненою в своїх силах.  

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Наш Господь завжди дає вихід навіть там, де його, здавалося б, немає

Проект: Є надія

Більше інформації

Відео проекту


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше