Вірші Біблії, які можна використовувати у молитві за дітей

Підставляйте імена дітей там, де це необхідно.

Про наставлення.

"Я зроблю тебе мудрим, і буду навчати тебе у дорозі, якою ти будеш ходити, Я дам тобі раду, Моє око вважає на тебе!" (Псалтир 31:8)

Про спасіння

"потомство ж праведних спасеться" (Приповідки 11:21)

"І не введи нас у випробування, але визволи нас від лукавого" (Від Мв. 6:13)

"Він душу мою відживляє, провадить мене ради Ймення Свого по стежках справедливості" (Псалтир 22:3)

"Я дам їм одне серце й вкладу в них новий дух, я вийму з їхнього тіла камінне серце й дам їм серце тілесне, щоб вони за моїми заповідями ходили та моїх законів пильнували і їх виконували. Тоді вони будуть моїм народом а я буду їхнім Богом." (Єзекіїля 11:19)

Посвячення дитини Богу

"Я молилася за дитину цю, і Господь дав мені жадання моє, що я просила від Нього. А тепер я віддаю його Господеві на всі дні, скільки він жаданий для Господа. " (1 Сам. 1:27-28)

Щоб ходили перед Богом непорочно

"Я Бог Всемогутній! Ходи перед лицем Моїм, і будь непорочний" (Буття 17:1)

Щоб пізнавали Бога

"Щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрості та відкриття для пізнання Його" (До Ефесян 1:17)

"Шукав я був Господа, і Він озвався до мене, і від усіх небезпек мене визволив ... Цей убогий взивав, - і Господь його вислухав і від від усіх його бід його визволив. Ангел Господній табором стає кругом тих, хто боїться Його і визволює їх." (Псалтир 33:5, 7-8)

Щоб все робили як для Господа

"І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Знайте, що в нагороду від Господа приймете спадщину, бо служите ви Господеві Христові." (До Колосян 3:23-24)

Знати голос Ісуса і слідувати тільки за Ним

"А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу." (Від Івана 10:4-5)

Покладали надію тільки на Господа

"Надійся на Господа всім своїм серцем, і не покладайся на розум твій. У всіх твоїх дорогах пізнавай Його, і Він випростує твої стежки. Не будь мудрий у власних очах, бійся Господа та ухиляйся від злого! Це буде ліком для тіла твого, напоєм для кісток твоїх." (Приповідки 3:5-8)

Зберігали вірність і відданість Богу

"... сини твої будуть стерегти дороги свої, щоб ходити перед лицем Моїм у правді всім своїм серцем та всією своєю душею ..." (1 Цар. 2:4)

Про дотримання заповідей

"А моєму синові Соломонові, дай серце ціле, щоб виконувати заповіді Твої, свідоцтва Твої та устави Твої, і щоб чинити все"(1 Хроніки 29:19)

"Бережи заповіді мої і живи, і вчення моє, як зіницю очей твоїх. Прив'яжи їх на пальцях своїх, напиши їх на таблиці серця свого!" (Приповідки 7:2-3)

Віддалення від гріха

"Не дай нахилятися серцю моєму до речі лихої, щоб учинки робити безбожністю із людьми, що чинять переступ, і щоб не ласувався я їхніми присмаками!" (Псалтир 140:4)

"Стережися молодечих пожадливостей, тримайся правди, віри, любові, миру з тими, хто Господа кличе від чистого серця. " (2 Тимофію 2:22)

" Це ж саме воля Божа: святість ваша - щоб ви стримувались від розпусти, щоб кожний з вас умів тримати своє тіло у святості й пошані, не в пристрасті жагучій, як погани, які не знають Бога" (1-е до Солунян 4:3-5)

"Блажен муж, який не ходить на раду нечестивих і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його розмірковує він день і ніч!" (Псалтир 1:1-2)

Бажання якомога швидше сповідувати гріх

"Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він, вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої." (1 Івана 1:9)

"Щоб були ви бездоганні та щирі, невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду, що в ньому ви сяєте, як світла в світі" (До Фил. 2:15-16)

Щоб розрізняли добро і зло і йшли шляхом Божим

"ЧЩоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня" (До Фил. 1:10)

"Послухай, мій сину, та й помудрій, і нехай твоє серце ступає дорогою рівною" (Приповідки 23:19)

"І до Мене поклич в день недолі, Я тебе порятую, ти ж прославиш Мене!" (Псалтир 49:15)

Охорона і захист Божий

"Ти їх у заслоні обличчя Свого заховаєш від людських тенет, Ти їх від лихих язиків у наметі сховаєш" (Псалтир 30:21)

Щоб не боялися і не здавалися

"Будьте сильні та відважні, не бійтеся, не лякайтеся перед ними, бо Господь, Бог твій, Він Той, хто ходить з тобою, не опустить Він тебе й не покине тебе." (Повторення Закону 31:6)

"Робімо добро без утоми: своєчасно, як не ослабнемо, жатимемо." (До Галатів 6:9)

Слухали батьків

"Послухай, мій сину, научення батька свого, і не відкидай науки матері своєї, вони бо – хороший вінок для твоєї голови, і прикраса на шию твою." (Приповідки 1:8-9)

"Стережи, сину мій, заповідь батька свого, і не відкидай науки матері своєї! Прив'яжи їх на серці своєму назавжди, повісь їх на шиї своїй! Вона буде провадити тебе у ході, стерегтиме тебе, коли будеш лежати, а пробудишся мовити буде до тебе! Бо заповідь Божа світильник, а наука, то світло, дорога ж життя то навчальні картання" (Приповідки 6:20-23)

"Ті нас за короткого часу карали, як їм до вподоби було, Цей же - для користі, щоб ми стали учасниками Його святості. Усяка кара в теперішній час не здається потіхою, але смутком, та згодом для навчених нею приносить мирний плід праведності." (До Євр. 12:10-11)

"Вухо, що навчання життя вислуховує, буде перебувати між мудрими. Хто напучування не приймає, той не дбає про душу свою, а хто слухається остороги, той набуває розум. Страх Господній навчання премудрості, а перед славою скромність іде." (Приповідки 15:31-33)

Христоподібний характер

"Примхливий шукає сваволі, стає проти всього розумного." (Приповідки 18:1)

"Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння. Терпить один одного, і прощайте" (До Кол. 3:12)

"... Бо правду говорять уста мої, а лукавство - гидота для губ моїх ... " (Приповідки 8:7)

"Людина насичується добром з плоду уст, і зроблене рук чоловіка до нього впаде." (Приповідки 12:14)

Про майбутню дружину (чоловіка)

"Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію." (Єремія 29:11)

"До чужого ярма не впрягайтесь з невірними, бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? Яка згода в Христа з Веліаром? Або яка частка вірного з невірним? Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? " (2 до Кор. 6:14-16 )

"Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша! А друга однакова з нею: Люби ближнього твого, як самого себе." (Мк. 12:30-31)

Про зцілення

"Направду ж Він немочі наші узяв і наші болі поніс, а ми уважали Його за пораненого, ніби Бог Його вдарив поразами й мучив. Але Він ранений був за гріхи наші, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами ми нас уздоровлено!" (Іс. 53:4-5)

"Улюблений, я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй." (3 Ів. 2)

"Господь берегтиме його та його оживлятиме, буде блаженний такий на землі …На ложі недуги подасть йому сили Господь " (Псалтир 40:3-4)

Були придатними до всякої науки

"Розумні в усякій мудрості, і здібні до знання, і розуміють науку, і щоб у них була моторність служити в царському палаці" (Дан. 1:4)

Основна стаття: Молитва за дітей
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 5


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений