Якщо ви непокоїтеся через почуття провини

Почуття провини приходить до людини внаслідок усвідомлення нею якогось певного вчинку, висловлювання або думки, які вважаються поганими згідно норм поведінки, прийнятних для певних груп людей (родина, колектив, суспільство). Християни відчувають почуття провини, якщо зробили щось таке, що протирічить заповідям Божим. У такому випадку почуття провини проявляється як результат одкровення від Духа Святого про скоєний гріх і викликає жалкування або смуток, які призводять до каяття.

"Коли я й засмутив вас листом, то не каюся, хоч і каявся був, бо бачу, що той лист засмутив вас, хоч і часово. Я радію тепер не тому, що ви засмутились, а що ви засмутилися на покаяння, бо ви засмутились для Бога, щоб ні в чому не мати втрати від нас. Бо смуток для Бога чинить каяття на спасіння, а про нього не жалуємо, а смуток світський чинить смерть." (2 до Коринтян 7:8-10)

Почуття провини - це засіб, який використовує Бог для того, щоб попередити нас про необхідність покаятися і відвернутися від наших гріхів. Щоб Він міг простити нас, очистити і зробити нас вільними від почуття провини. Якщо ви винні у чомусь - це означає що ви порушили закон і заслуговуєте на покарання. Проте, ви можете отримати милість і прощення, прийнявши спасіння і виправдання, яке запропоновано вам через жертву нашого Господа Ісуса Христа.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений