Молитва матері за сина солдата

Любов матері  - це сила, яка збереже тебе, дорогий сину, на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла

Мама - найближча й найдорожча людина. Вона подарувала життя своїй дитині. Мама, - її серце завжди наповнене теплом, добротою і ласкою. Вона завжди підтримає тебе доброю порадою і посмішкою. Її серце знає відповідь на будь-яке твоє питання. Любов мами - це сила, яка збереже тебе на всіх шляхах-дорогах твого життя. Її молитва, як Ангел-Охоронець, захистить тебе від усякого зла.

Молитва матері за сина солдата

Дорогі мами, нехай Ваші молитви за Ваших синів - солдат течуть не припиняючись. Нехай вони будуть як запашний фіміам перед Богом і торкаються Його серця. Нехай дні очікування сина з війни будуть наповнені твердою вірою і впевненістю, що син повернеться додому неушкодженим і здоровим. Так панує ж у серцях Ваших Світ Божий в ім'я Ісуса Христа! (До Колосян 3:15 )

Молитва матері

Милосердний Боже - Отець наш, звертаюся до Тебе і схиляю коліна мого серця - серця матері, син якої знаходиться на війні. Боже Всемогутній, віддаю у Твою люблячу Батьківську руку життя сина мого і молю Тебе, Отче, бережи його життя від усякої кулі, від зради, від усякого полону. Укрий його Твоєю Святою рукою і допоможи йому виконати свій обов'язок, захищаючи Вітчизну від ворогів. У важку хвилину життя допоможи йому кликати до Тебе і покладатися тільки на Тебе і на Твоє Слово. Нехай Твоя милість і благодать буде з ним, щоб він був сміливим, мужнім і приймав правильні рішення - рішення від Тебе. Допоможи йому завжди пам'ятати, що життя його приховане з Христом у Тобі. Збережи його життя та дай йому пізнати радість виконаного обов'язку і радість перемоги над ворогом. Дякую Тобі, дорогий Батько, що воля Твоя благоуспішно виконується рукою Твоєю у житті мого сина. Славлю Тебе, Великий Бог, і поклоняюся Тобі. Амінь.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 17


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше