Чи може віруючий у Христа бути гомосексуалістом?

Гріх завжди шукає порядних людей, навіть тих, хто відвідує церкву. Але не можна обманювати себе. Боже ставлення до гріха ніколи не змінюється.

Багато таких "віруючих" гомосексуалістів прагнуть отримати схвалення суспільства і заспокоюють самі себе, проголошуючи, що Бог благословляє їх стиль життя. Існують навіть "гей"-церкви.

Якщо розум затуманений безліччю аргументів, що підтримують гомосексуальність, то істину важко з'ясувати. Найкращий спосіб побачити істину в тумані обману - це розуміти і знати характер Бога. Чи сприймаєте ви Його тільки як Бога любові, без стандартів святого життя? Або вам здається, що Він - святий, який не вміє співчувати і розуміти ваші людські потреби? Біблія говорить: "Бог є любов" (Ив. 4:16) і Його любов спрямована на вас. Але та ж Біблія говорить, що Бог святий, і Він запрошує вас жити святим життям - без сексуальної аморальності.

"Будьте святі, бо святий Я Господь, Бог ваш" (Лев. 19:2)

Неправильна думка: Я не можу змінити свою сексуальну природу. Тому я маю право, дане Богом, переживати сексуальне задоволення, навіть якщо моїм партнером є людина моєї ж статі.

Слушна думка: Я знаю, ким насправді я є у Христі, і що в Ньому я перебуваю в емоційній безпеці. Бог мене любить без всяких умов. Тому я вільний від контролю неправильних сексуальних бажань! Я можу довіряти Господу в тому, що Він дасть мені близьку, люблячу людину і взаємини, які чисті в Його очах.

Господь говорить:

"Що бажав він Мене, то його збережу; зроблю його сильним, бо він знає ім'я Моє. Як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його, і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє " (Псалом 90:14-16)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений