Чи виправдовує Бог гомосексуалізм?

Згідно БібліЇ госомосексуальна поведінка є гріхом

В наш час явище гомосексуальності широко поширене в багатьох країнах. Гомосексуаліст (від грецького слова “homos” - такий же, той самий) - це людина, що вибрала стиль життя через сексуальні стосунки з представником своєї статі. Як правило, люди з неправильною сексуальною орієнтацією вважають, що така їхня природа, що вони народилися вже з подібними бажаннями і тому не винні. Культивуючи подібні думки (свідомо чи несвідомо), вони звинувачують Бога в тому, що Він, нібито, створив їх такими. 

Хоча деякі церкви і релігії визнають гомосексуальність як законний стиль життя, Слово Боже в цьому плані говорить однозначно - сексуальні відносини між двома людьми однієї статі не є природними або вродженими, а навпаки, “неприродними, непристойними і перекрученими”

”Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли свої тіла. Вони замінили Божу правду на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Тому видав їх Бог ганебним пристрастям: жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, залишивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.” (Рим. 1:24-27)

Згідно Біблії госомосексуальна поведінка є гріхом.

«А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно.» ( Левит 18:22)

Незважаючи на те, що найбільш вживаним словом для опису гомосексуальності є слово ”гей” (м ”gay” - веселий), серце таких людей переповнене відсутністю радості. Приховані, хворобливі емоції контролюють їх почуття і домінують в їх мисленні. Цей біль, що тягнеться, як правило, з минулого, з дитячих років, день за днем збільшує їх потребу в любові і підживлює бажання гомосексуальних відносин.

Цим людям необхідно звільнення. Так, можна знайти групу однодумців, з якими людина з неправильною сексуальною орієнтацією буде тимчасово заповнювати частину свого емоційного болю. Але це лише підробка істини, яка відтягує вирішення проблеми. Бог через Свою любов до людини пропонує духовну свободу.

” Господи, причавлений я, поручися за мене! Уздоров же мене й оживи ти мене!” (Ис. 38:14,16)

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений