Зламане життя

"Бери від життя все, що можна! Усе треба встигнути спробувати! Радій і насолоджуйся, поки молодий!" Багато юнаків та дівчат сьогодні обирають ці заклики у якості свого життєвого кредо. Вони молоді, ще повні сили, і тому не часто замислюються, приймаючи яскраві і привабливі заклики й пропозиції. Випробовуючи їх одне за одним у своєму житті, вони з цікавістю починають досліджувати нові враження і відчуття. Але потім гострота новизни зникає, досягнутий рівень вражень вже не задовольняє, і хочеться чогось сильнішого, екстремальнішого. 

Але з часом деякі молоді люди починають розуміти, що згубні звички затягують їх все глибше й глибше. Хтось намагається себе заспокоїти: "Нічого страшного. Я можу з легкістю кинути пити, колотися, курити... вже десять разів кидав, можу й ще раз кинути..." А хтось пробує по-справжньому зупинитися, вирватися, але зауважує що нічого вже не може вдіяти. Залежність затягує їх все глибше і глибше у свої тенета, руйнуючи мрії, бажання, плани на майбутнє.

Гарненька дівчина гірко плаче над ліжком свого тяжко хворого малюка: " Я не могла собі навіть уявити, що моя хибна поведінка може призвести до таких гірких наслідків".

"Дозвольте мені просто померти... ", - шепоче тремтливими губами глибоко виснажений молодий чоловік із струпами та виразками на руках та ногах. Колись він мав сім'ю, квартиру, гарну роботу, але одного разу він спробував наркотик...

Ніхто з цих людей не уявляв собі, що все може так закінчитися. Всі вони просто шукали радості, щастя, задоволення... Тому Біблія закликає молодь бути обережними і зауважувати яким шляхом потрібно йти в житті, оскільки є багато доріг, які надзвичайно небезпечні...

"Буває, дорога здається людині простою, та кінець її - стежка до смерті." (Прип 14:12)

Нерідко молоді люди зваблюються яскравими словами: "це класно", "солідно", "почуватися круто", "отримати кайф", - і починають спробувати спочатку алкоголь і цигарку, потім хочеться чогось більш гострого - легкі наркотики,- покурили, понюхали чогось, потім укололись і...усе! Попалися.

Чому люди так чинять? Хто задурманює їхній розум щоб вони знищували самі себе? Біблія відповідає нам на це досить чітко.

"Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого." (1 Петра 5:8)

Диявол - ось хто здавна робить все, щоб підкорити собі і знищити людство, і вигадує для цього все нові і нові шляхи і способи дії.

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: -2


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений