Молитва Паскаля

m_paskal_250Блез Паскаль, видатний учений 17 століття, зробив значний внесок у розвиток математики. Саме він заклав основи для розробки арифмометрів, а також сучасних гідравлічних механізмів.

У молоді роки Паскаль пережив зустріч з Ісусом Христом. Це спонукало його займатися богослов'ям більше, ніж математикою.

Паскалю належить відома молитва, яка може допомогти будь-якому християнину вирішувати складні життєві питання. Він молився:

"Господи, допоможи мені виконувати великі справи так, як якби вони були незначними, тому що Ти зміцнюєш мене, а незначні - так, як якби вони були великими, тому що я виконую їх в ім'я Твоє".

Молитва Паскаля в точності відповідає Святому Письму. Апостол Павло в одному місці пише: "Все можу в зміцнюючому мене Ісусі Христі"(До Филип'ян 4:13), а у другому перестерігає читачів: "Робіть усе в славу Божу" (1 до Коринтян 10:31). Так і ми повинні дивитися на свою працю: з одного боку, покладаючись на силу Божу, а з іншого - надаючи кожній справі найвище значення.

Наступного разу, коли вас охопить страх від величини майбутньої праці, згадайте, що Бог - ваша сила. А коли ваше діло буде здаватиметься вам незначним, виконайте його від душі, для слави Божої (Денніс Фішер).

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 1


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений