Тетяна. Відкрийте для себе Ісуса Христа

Відкрийте для себе Ісуса Христа, прочитавши про Його життя в Євангеліях Матвія, Марка, Луки та Іоанна. Нехай вони говорять вам про непорушність Христа як Вашого Спасителя і про Його бажання стати цілком реальною Особистістю у вашому житті.

sabrina_200Бог - мій Цілитель. Він зцілив мене від кровотечі, фіброміоми, а мого чоловіка - від виразки шлунка, від шкідливих звичок, відновив наші взаємини. Я вдячна Богу за такий привілей - служити Йому. За час служіння на "Лінії жіття" я дуже змінилася: навчилася терпінню, довіряти, дякувати і сподіватися на Бога. Хочу й далі продовжувати розвивати таланти, які дав мені Бог.

Кожна людина знаходиться у пошуках чогось кращого. І коли вона пізнає Бога, вона нарешті розуміє, що це саме те, чого вона потребувала. Бог - це Той, Хто їй потрібен. Бог добрий, і Він любить усіх людей. Любов Бога проявляється у Його турботі й увазі до людства. Бог довів Свою любов до нас тим, "що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне". (Иоанн 3:16).

«Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий - вічне життя в Христі Ісусі Господі нашому» (До Римлян 6:23).

Ісус Христос - це шлях, який Бог Отець обрав, щоб звільнити світ від темряви і гріха. Завдяки Ісусу Христу світло, святість, милосердя і любов Бога стають доступні кожному.

Основна стаття: Наші консультанти
Наступна стаття: Моє життя з Богом
Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу

Підбадьорення, молитовна підтримка!

Дізнайтесь більше