Яку користь приносить нам Біблія?

Ніяка, навіть найкраща книга не замінить Біблію. Слово Боже навчає, викриває, виправляє, наставляє в праведності, допомагаючи людині змінитися і бути готовим до виконання Божої волі.

"Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова." (2 Тим. 3:16-17)

Коли йдеться про те, що слово Боже навчає, мова йде не про придбання інформації, але про отримання одкровення від Бога, яке змінює серце. Результатом такого навчання буде переміна у поведінці людини. Читаючи Біблію, ми вчимося правильним речам, які необхідно робити для зростання у святості, ходіння в мудрості Божій. Нам важливо вчитися приймати виправлення з Слова Божого. Послух - це ознака зрілості християнина.

"і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість." (Римл. 12:2)

Бог дав нам Своє Слово, щоб ми змінилися і були готові до виконання Його волі. Саме через читання Біблії (а також молитву) ми пізнаємо Його волю. Бог ототожнює Себе зі Своїм Словом, отже, вивчаючи Слово, ми пізнаємо Бога.

Слово Боже має силу, щоб врятувати нас у різних сферах життя від руйнування і ураження. Але для того, щоб це відбувалося, серце людини повинно бути чистим від усього неправильного перед Богом. 

Чи була вам корисна ця стаття? : 
Vote up!
Vote down!

рейтинг: 0


VCTV - официальный канал христианской церкви "ПОБЕДА": проповеди, видеотрансляции, информация о жизни церкви

Больше информации здесь

Прямая трансляция служений